Euroleague Türkiye Resmi Bahis Sponsoru
 
 

MAÇ PROGRAMI

11 Ekim Perşembe
  • CSKA Moskova
    95 - 75
    Barcelona
  • Panathinaikos
    89 - 84
    Maccabi Tel Aviv
  • Bayern Münih
    71 - 90
    Anadolu Efes
  • Real Madrid
    109 - 93
    Darüşşafaka
12 Ekim Cuma
  • Buducnost
    71 - 82
    Olimpia Milano
  • Khimki Moskova
    66 - 87
    Olympiakos
  • Zalgiris Kaunas
    79 - 87
    Baskonia Vitoria
  • Fenerbahçe
    97 - 72
    Gran Canaria
16 Ekim Salı
  • Darüşşafaka
    71 - 63
    Buducnost
  • Maccabi Tel Aviv
    86 - 89
    CSKA Moskova
  • Bayern Münih
    80 - 79
    Panathinaikos
  • Gran Canaria
    87 - 86
    Barcelona
17 Ekim Çarşamba
  • Anadolu Efes
    79 - 93
    Zalgiris Kaunas
  • Fenerbahçe
    93 - 85
    Khimki Moskova
  • Baskonia Vitoria
    80 - 85
    Olympiakos
  • Olimpia Milano
    85 - 91
    Real Madrid
18 Ekim Perşembe
  • CSKA Moskova
    79 - 75
    Darüşşafaka
  • Buducnost
    68 - 78
    Maccabi Tel Aviv
  • Panathinaikos
    102 - 87
    Gran Canaria
  • Barcelona
    83 - 73
    Bayern Münih
19 Ekim Cuma
  • Khimki Moskova
    84 - 85
    Anadolu Efes
  • Zalgiris Kaunas
    75 - 82
    Fenerbahçe
  • Olympiakos
    75 - 99
    Olimpia Milano
  • Real Madrid
    97 - 79
    Baskonia Vitoria
25 Ekim Perşembe
  • Anadolu Efes
    89 - 83
    Fenerbahçe
  • Bayern Münih
    77 - 71
    Baskonia Vitoria
  • Olimpia Milano
    81 - 80
    Khimki Moskova
  • Olympiakos
    88 - 80
    Maccabi Tel Aviv
  • Real Madrid
    89 - 55
    Buducnost
26 Ekim Cuma
  • Darüşşafaka
    71 - 79
    Barcelona
  • Panathinaikos
    83 - 87
    Zalgiris Kaunas
  • Gran Canaria
    91 - 106
    CSKA Moskova
1 Kasım Perşembe
  • CSKA Moskova
    69 - 65
    Olympiakos
  • Baskonia Vitoria
    82 - 56
    Darüşşafaka
  • Fenerbahçe
    88 - 84
    Bayern Münih
  • Barcelona
    74 - 58
    Maccabi Tel Aviv
2 Kasım Cuma
  • Khimki Moskova
    87 - 72
    Gran Canaria
  • Buducnost
    67 - 72
    Panathinaikos
  • Zalgiris Kaunas
    79 - 90
    Real Madrid
  • Olimpia Milano
    81 - 80
    Anadolu Efes
8 Kasım Perşembe
  • Bayern Münih
    116 - 70
    Darüşşafaka
  • Maccabi Tel Aviv
    66 - 87
    Real Madrid
  • Olimpia Milano
    85 - 90
    CSKA Moskova
  • Gran Canaria
    90 - 94
    Anadolu Efes
9 Kasım Cuma
  • Khimki Moskova
    80 - 87
    Barcelona
  • Buducnost
    60 - 72
    Zalgiris Kaunas
  • Panathinaikos
    93 - 80
    Olympiakos
  • Baskonia Vitoria
    72 - 74
    Fenerbahçe
15 Kasım Perşembe
  • Darüşşafaka
    92 - 98
    Olimpia Milano
  • Buducnost
    99 - 84
    Baskonia Vitoria
  • Olympiakos
    72 - 73
    Fenerbahçe
  • Real Madrid
    79 - 74
    Khimki Moskova
16 Kasım Cuma
  • Anadolu Efes
    78 - 62
    Panathinaikos
  • Zalgiris Kaunas
    85 - 88
    Barcelona
  • Bayern Münih
    79 - 93
    CSKA Moskova
  • Gran Canaria
    84 - 78
    Maccabi Tel Aviv
  • Anadolu Efes
    90 - 77
    Maccabi Tel Aviv
  • Fenerbahçe
    100 - 79
    Darüşşafaka
  • Bayern Münih
    2.P ' 07:11
    18 - 18
    Olympiakos
  • Real Madrid 11,70
    23:00
    X-
    Gran Canaria (14,5h) 21,70
22 Kasım Perşembe Canlı İzle
  • Darüşşafaka
    20:15
    Anadolu Efes
  • Olympiakos
    22:00
    Real Madrid
  • Maccabi Tel Aviv
    22:05
    Fenerbahçe
  • Gran Canaria
    23:30
    Bayern Münih
23 Kasım Cuma Canlı İzle
  • Zalgiris Kaunas
    21:00
    Khimki Moskova
  • Buducnost
    22:30
    CSKA Moskova
  • Baskonia Vitoria
    22:30
    Panathinaikos
  • Barcelona
    23:00
    Olimpia Milano
29 Kasım Perşembe Canlı İzle
  • Zalgiris Kaunas
    20:00
    Olimpia Milano
  • Darüşşafaka
    20:15
    Gran Canaria
  • Olympiakos
    21:00
    Buducnost
  • Real Madrid
    21:00
    CSKA Moskova
  • Maccabi Tel Aviv
    21:05
    Bayern Münih
30 Kasım Cuma Canlı İzle
  • Khimki Moskova
    20:00
    Panathinaikos
  • Anadolu Efes
    20:30
    Baskonia Vitoria
  • Barcelona
    21:00
    Fenerbahçe
6 Aralık Perşembe Canlı İzle
  • Buducnost
    19:00
    Barcelona
  • Zalgiris Kaunas
    20:00
    Olympiakos
  • Darüşşafaka
    20:15
    Maccabi Tel Aviv
  • Bayern Münih
    20:30
    Khimki Moskova
  • Olimpia Milano
    20:45
    Gran Canaria
7 Aralık Cuma Canlı İzle
  • Anadolu Efes
    20:30
    Real Madrid
  • Baskonia Vitoria
    20:30
    CSKA Moskova
  • Panathinaikos
    21:30
    Fenerbahçe
13 Aralık Perşembe Canlı İzle
  • CSKA Moskova
    20:00
    Khimki Moskova
  • Fenerbahçe
    20:45
    Olimpia Milano
  • Olympiakos
    21:00
    Anadolu Efes
  • Real Madrid
    21:00
    Barcelona
  • Maccabi Tel Aviv
    21:05
    Baskonia Vitoria
14 Aralık Cuma Canlı İzle
  • Gran Canaria
    20:00
    Buducnost
  • Bayern Münih
    20:30
    Zalgiris Kaunas
  • Panathinaikos
    21:30
    Darüşşafaka
18 Aralık Salı Canlı İzle
  • Gran Canaria
    20:00
    Baskonia Vitoria
  • Anadolu Efes
    20:30
    Buducnost
  • Fenerbahçe
    20:45
    CSKA Moskova
  • Barcelona
    21:00
    Olympiakos
19 Aralık Çarşamba Canlı İzle
  • Darüşşafaka
    20:15
    Zalgiris Kaunas
  • Olimpia Milano
    20:45
    Bayern Münih
  • Real Madrid
    21:00
    Panathinaikos
  • Maccabi Tel Aviv
    21:05
    Khimki Moskova
20 Aralık Perşembe Canlı İzle
  • CSKA Moskova
    20:00
    Anadolu Efes
  • Buducnost
    20:00
    Fenerbahçe
  • Olympiakos
    21:00
    Gran Canaria
  • Baskonia Vitoria
    21:00
    Barcelona
21 Aralık Cuma Canlı İzle
  • Khimki Moskova
    20:00
    Darüşşafaka
  • Zalgiris Kaunas
    20:00
    Maccabi Tel Aviv
  • Bayern Münih
    20:30
    Real Madrid
  • Panathinaikos
    21:00
    Olimpia Milano
27 Aralık Perşembe Canlı İzle
  • Khimki Moskova
    20:00
    Baskonia Vitoria
  • Darüşşafaka
    20:15
    Olympiakos
  • Barcelona
    21:00
    Anadolu Efes
  • Maccabi Tel Aviv
    21:05
    Olimpia Milano
28 Aralık Cuma Canlı İzle
  • Gran Canaria
    20:00
    Zalgiris Kaunas
  • Bayern Münih
    20:30
    Buducnost
  • Fenerbahçe
    20:45
    Real Madrid
  • Panathinaikos
    21:00
    CSKA Moskova
3 Ocak Perşembe Canlı İzle
  • Anadolu Efes
    20:30
    Bayern Münih
  • Gran Canaria
    20:30
    Khimki Moskova
  • Olimpia Milano
    20:45
    Buducnost
  • Real Madrid
    20:45
    Maccabi Tel Aviv
4 Ocak Cuma Canlı İzle
  • Zalgiris Kaunas
    20:00
    CSKA Moskova
  • Fenerbahçe
    20:45
    Baskonia Vitoria
  • Olympiakos
    21:00
    Panathinaikos
  • Barcelona
    21:00
    Darüşşafaka
8 Ocak Salı Canlı İzle
  • Khimki Moskova
    20:00
    Fenerbahçe
  • Zalgiris Kaunas
    20:00
    Anadolu Efes
  • Gran Canaria
    20:30
    Real Madrid
  • Olympiakos
    21:00
    Baskonia Vitoria
9 Ocak Çarşamba Canlı İzle
  • Darüşşafaka
    20:15
    CSKA Moskova
  • Olimpia Milano
    20:45
    Barcelona
  • Panathinaikos
    21:00
    Bayern Münih
  • Maccabi Tel Aviv
    21:05
    Buducnost
10 Ocak Perşembe Canlı İzle
  • Anadolu Efes
    20:00
    Khimki Moskova
  • Baskonia Vitoria
    20:30
    Gran Canaria
  • Fenerbahçe
    20:45
    Zalgiris Kaunas
  • Real Madrid
    21:00
    Olympiakos
11 Ocak Cuma Canlı İzle
  • Buducnost
    19:00
    Darüşşafaka
  • CSKA Moskova
    20:00
    Maccabi Tel Aviv
  • Bayern Münih
    20:30
    Olimpia Milano
  • Barcelona
    21:00
    Panathinaikos
17 Ocak Perşembe Canlı İzle
  • CSKA Moskova
    20:00
    Bayern Münih
  • Gran Canaria
    20:00
    Fenerbahçe
  • Olympiakos
    21:00
    Khimki Moskova
  • Maccabi Tel Aviv
    21:05
    Barcelona
18 Ocak Cuma Canlı İzle
  • Buducnost
    19:00
    Real Madrid
  • Zalgiris Kaunas
    20:00
    Panathinaikos
  • Anadolu Efes
    20:30
    Darüşşafaka
  • Baskonia Vitoria
    21:00
    Olimpia Milano
24 Ocak Perşembe Canlı İzle
  • Fenerbahçe
    20:30
    Olympiakos
  • Olimpia Milano
    20:45
    Zalgiris Kaunas
  • Real Madrid
    21:00
    Anadolu Efes
  • Maccabi Tel Aviv
    21:30
    Panathinaikos
25 Ocak Cuma Canlı İzle
  • Buducnost
    19:00
    Gran Canaria
  • Khimki Moskova
    20:00
    Bayern Münih
  • Darüşşafaka
    20:15
    Baskonia Vitoria
  • Barcelona
    21:00
    CSKA Moskova
31 Ocak Perşembe Canlı İzle
  • Khimki Moskova
    20:00
    Zalgiris Kaunas
  • Bayern Münih
    20:30
    Fenerbahçe
  • Baskonia Vitoria
    20:45
    Maccabi Tel Aviv
  • Olympiakos
    21:00
    Barcelona
1 Şubat Cuma Canlı İzle
  • CSKA Moskova
    20:00
    Buducnost
  • Gran Canaria
    20:00
    Olimpia Milano
  • Darüşşafaka
    20:15
    Real Madrid
  • Panathinaikos
    21:30
    Anadolu Efes
7 Şubat Perşembe Canlı İzle
  • Buducnost
    19:00
    Khimki Moskova
  • Anadolu Efes
    20:30
    Gran Canaria
  • Barcelona
    21:00
    Zalgiris Kaunas
  • Maccabi Tel Aviv
    21:05
    Olympiakos
8 Şubat Cuma Canlı İzle
  • CSKA Moskova
    20:00
    Real Madrid
  • Baskonia Vitoria
    20:30
    Bayern Münih
  • Fenerbahçe
    20:45
    Panathinaikos
  • Olimpia Milano
    20:45
    Darüşşafaka
21 Şubat Perşembe Canlı İzle
  • CSKA Moskova
    20:00
    Gran Canaria
  • Anadolu Efes
    20:30
    Olympiakos
  • Olimpia Milano
    20:45
    Maccabi Tel Aviv
  • Barcelona
    21:00
    Baskonia Vitoria
22 Şubat Cuma Canlı İzle
  • Zalgiris Kaunas
    20:00
    Buducnost
  • Darüşşafaka
    20:45
    Fenerbahçe
  • Panathinaikos
    21:00
    Khimki Moskova
  • Real Madrid
    21:00
    Bayern Münih
28 Şubat Perşembe Canlı İzle
  • Khimki Moskova
    20:00
    Olimpia Milano
  • Gran Canaria
    20:00
    Panathinaikos
  • Fenerbahçe
    20:45
    Anadolu Efes
  • Maccabi Tel Aviv
    21:05
    Darüşşafaka
1 Mart Cuma Canlı İzle
  • Buducnost
    19:00
    Bayern Münih
  • Baskonia Vitoria
    20:30
    Zalgiris Kaunas
  • Barcelona
    21:00
    Real Madrid
  • Olympiakos
    21:30
    CSKA Moskova
7 Mart Perşembe Canlı İzle
  • Zalgiris Kaunas
    20:00
    Gran Canaria
  • Darüşşafaka
    20:15
    Panathinaikos
  • Bayern Münih
    20:30
    Maccabi Tel Aviv
  • Real Madrid
    21:00
    Fenerbahçe
8 Mart Cuma Canlı İzle
  • Buducnost
    19:00
    Olympiakos
  • CSKA Moskova
    20:00
    Olimpia Milano
  • Anadolu Efes
    20:30
    Barcelona
  • Baskonia Vitoria
    20:30
    Khimki Moskova
14 Mart Perşembe Canlı İzle
  • Khimki Moskova
    20:00
    Real Madrid
  • Zalgiris Kaunas
    20:00
    Bayern Münih
  • Gran Canaria
    20:30
    Darüşşafaka
  • Olimpia Milano
    20:45
    Olympiakos
  • Maccabi Tel Aviv
    21:05
    Anadolu Efes
15 Mart Cuma Canlı İzle
  • CSKA Moskova
    20:00
    Panathinaikos
  • Baskonia Vitoria
    20:30
    Buducnost
  • Fenerbahçe
    20:45
    Barcelona
19 Mart Salı Canlı İzle
  • Anadolu Efes
    20:00
    CSKA Moskova
  • Fenerbahçe
    20:45
    Buducnost
  • Olympiakos
    21:00
    Bayern Münih
  • Barcelona
    21:00
    Gran Canaria
20 Mart Çarşamba Canlı İzle
  • Darüşşafaka
    20:15
    Khimki Moskova
  • Panathinaikos
    21:00
    Baskonia Vitoria
  • Real Madrid
    21:00
    Olimpia Milano
  • Maccabi Tel Aviv
    21:05
    Zalgiris Kaunas
21 Mart Perşembe Canlı İzle
  • CSKA Moskova
    20:00
    Fenerbahçe
  • Buducnost
    20:00
    Anadolu Efes
  • Bayern Münih
    20:00
    Barcelona
  • Gran Canaria
    20:30
    Olympiakos
22 Mart Cuma Canlı İzle
  • Khimki Moskova
    20:00
    Maccabi Tel Aviv
  • Zalgiris Kaunas
    20:00
    Darüşşafaka
  • Baskonia Vitoria
    20:30
    Real Madrid
  • Olimpia Milano
    20:45
    Panathinaikos
28 Mart Perşembe Canlı İzle
  • Olimpia Milano
    20:45
    Fenerbahçe
  • Panathinaikos
    21:00
    Real Madrid
  • Barcelona
    21:00
    Buducnost
  • Maccabi Tel Aviv
    21:05
    Gran Canaria
29 Mart Cuma Canlı İzle
  • Khimki Moskova
    20:00
    CSKA Moskova
  • Darüşşafaka
    20:15
    Bayern Münih
  • Baskonia Vitoria
    20:30
    Anadolu Efes
  • Olympiakos
    21:30
    Zalgiris Kaunas
4 Nisan Perşembe Canlı İzle
  • CSKA Moskova
    20:00
    Baskonia Vitoria
  • Anadolu Efes
    20:30
    Olimpia Milano
  • Panathinaikos
    21:00
    Buducnost
  • Real Madrid
    21:00
    Zalgiris Kaunas
5 Nisan Cuma Canlı İzle
  • Bayern Münih
    20:00
    Gran Canaria
  • Fenerbahçe
    20:45
    Maccabi Tel Aviv
  • Barcelona
    21:00
    Khimki Moskova
  • Olympiakos
    21:30
    Darüşşafaka