Euroleague Türkiye Resmi Bahis Sponsoru
 
 

MAÇ PROGRAMI

12 Ekim Perşembe
  • Anadolu Efes
    74 - 88
    Real Madrid
  • CSKA Moskova
    93 - 84
    Olimpia Milano
  • Brose Bamberg
    71 - 88
    Maccabi Tel Aviv
  • Olympiakos
    75 - 64
    Baskonia Vitoria
  • Unicaja Malaga
    68 - 67
    Fenerbahçe
13 Ekim Cuma
  • Khimki Moskova
    75 - 70
    Valencia Basket
  • Zalgiris Kaunas
    78 - 76
    Kızılyıldız
  • Barcelona
    98 - 71
    Panathinaikos
24 Ekim Salı Canlı İzle
  • Barcelona
    21:00
    Zalgiris Kaunas
  • Khimki Moskova
    21:00
    Kızılyıldız
  • Real Madrid
    21:00
    Olimpia Milano
  • Maccabi Tel Aviv
    21:00
    Olympiakos
25 Ekim Çarşamba Canlı İzle
  • Baskonia Vitoria
    21:00
    Valencia Basket
  • CSKA Moskova
    21:00
    Panathinaikos
  • Unicaja Malaga
    21:00
    Brose Bamberg
  • Fenerbahçe
    21:00
    Anadolu Efes
26 Ekim Perşembe Canlı İzle
  • Kızılyıldız
    20:00
    Maccabi Tel Aviv
  • Zalgiris Kaunas
    20:00
    Real Madrid
  • Olympiakos
    21:00
    Khimki Moskova
  • Olimpia Milano
    22:00
    Barcelona
27 Ekim Cuma Canlı İzle
  • Anadolu Efes
    20:00
    CSKA Moskova
  • Brose Bamberg
    21:00
    Baskonia Vitoria
  • Panathinaikos
    21:30
    Fenerbahçe
  • Valencia Basket
    22:00
    Unicaja Malaga
2 Kasım Perşembe Canlı İzle
  • CSKA Moskova
    21:00
    Zalgiris Kaunas
  • Kızılyıldız
    21:00
    Brose Bamberg
  • Fenerbahçe
    21:45
    Valencia Basket
  • Maccabi Tel Aviv
    22:05
    Olimpia Milano
  • Real Madrid
    23:00
    Khimki Moskova
3 Kasım Cuma Canlı İzle
  • Anadolu Efes
    20:30
    Unicaja Malaga
  • Baskonia Vitoria
    22:00
    Panathinaikos
  • Barcelona
    23:00
    Olympiakos
9 Kasım Perşembe Canlı İzle
  • CSKA Moskova
    20:00
    Valencia Basket
  • Maccabi Tel Aviv
    22:05
    Real Madrid
  • Olimpia Milano
    22:45
    Zalgiris Kaunas
  • Barcelona
    23:00
    Anadolu Efes
10 Kasım Cuma Canlı İzle
  • Khimki Moskova
    19:30
    Baskonia Vitoria
  • Brose Bamberg
    22:00
    Fenerbahçe
  • Olympiakos
    22:00
    Panathinaikos
  • Unicaja Malaga
    22:45
    Kızılyıldız
14 Kasım Salı Canlı İzle
  • Maccabi Tel Aviv
    22:05
    Anadolu Efes
  • Panathinaikos
    22:15
    Khimki Moskova
  • Baskonia Vitoria
    22:30
    Real Madrid
  • Unicaja Malaga
    22:45
    Zalgiris Kaunas
15 Kasım Çarşamba Canlı İzle
  • Fenerbahçe
    20:45
    Olympiakos
  • Kızılyıldız
    21:00
    CSKA Moskova
  • Brose Bamberg
    22:00
    Barcelona
  • Valencia Basket
    22:45
    Olimpia Milano
16 Kasım Perşembe Canlı İzle
  • Khimki Moskova
    19:30
    Maccabi Tel Aviv
  • Anadolu Efes
    20:30
    Panathinaikos
  • Zalgiris Kaunas
    21:00
    Baskonia Vitoria
  • Real Madrid
    23:00
    Unicaja Malaga
17 Kasım Cuma Canlı İzle
  • CSKA Moskova
    20:00
    Fenerbahçe
  • Olympiakos
    22:00
    Kızılyıldız
  • Olimpia Milano
    22:45
    Brose Bamberg
  • Barcelona
    23:00
    Valencia Basket
23 Kasım Perşembe Canlı İzle
  • Kızılyıldız
    21:00
    Baskonia Vitoria
  • Zalgiris Kaunas
    21:00
    Anadolu Efes
  • Brose Bamberg
    22:00
    Valencia Basket
  • Olimpia Milano
    22:45
    Olympiakos
  • Barcelona
    23:00
    Maccabi Tel Aviv
24 Kasım Cuma Canlı İzle
  • Fenerbahçe
    20:45
    Khimki Moskova
  • Panathinaikos
    22:00
    Real Madrid
  • Unicaja Malaga
    22:45
    CSKA Moskova
30 Kasım Perşembe Canlı İzle
  • Khimki Moskova
    19:30
    Brose Bamberg
  • Anadolu Efes
    20:30
    Olimpia Milano
  • Maccabi Tel Aviv
    22:05
    Zalgiris Kaunas
  • Baskonia Vitoria
    22:30
    Fenerbahçe
  • Valencia Basket
    22:30
    Olympiakos
1 Aralık Cuma Canlı İzle
  • CSKA Moskova
    20:00
    Barcelona
  • Panathinaikos
    22:00
    Unicaja Malaga
  • Real Madrid
    22:45
    Kızılyıldız
7 Aralık Perşembe Canlı İzle
  • Zalgiris Kaunas
    21:00
    Panathinaikos
  • Brose Bamberg
    22:00
    CSKA Moskova
  • Maccabi Tel Aviv
    22:05
    Valencia Basket
  • Baskonia Vitoria
    22:30
    Unicaja Malaga
  • Olimpia Milano
    22:45
    Khimki Moskova
8 Aralık Cuma Canlı İzle
  • Kızılyıldız
    21:00
    Anadolu Efes
  • Olympiakos
    22:00
    Real Madrid
  • Barcelona
    23:00
    Fenerbahçe
14 Aralık Perşembe Canlı İzle
  • Fenerbahçe
    20:45
    Zalgiris Kaunas
  • Brose Bamberg
    22:00
    Olympiakos
  • Real Madrid
    22:45
    Barcelona
  • Unicaja Malaga
    22:45
    Khimki Moskova
15 Aralık Cuma Canlı İzle
  • CSKA Moskova
    20:00
    Maccabi Tel Aviv
  • Anadolu Efes
    20:30
    Baskonia Vitoria
  • Panathinaikos
    22:15
    Olimpia Milano
  • Valencia Basket
    22:30
    Kızılyıldız
19 Aralık Salı Canlı İzle
  • Fenerbahçe
    20:45
    Kızılyıldız
  • Zalgiris Kaunas
    21:00
    Brose Bamberg
  • Panathinaikos
    22:15
    Maccabi Tel Aviv
  • Real Madrid
    22:45
    Valencia Basket
20 Aralık Çarşamba Canlı İzle
  • Khimki Moskova
    19:30
    Anadolu Efes
  • Olympiakos
    22:00
    CSKA Moskova
  • Olimpia Milano
    22:45
    Baskonia Vitoria
  • Barcelona
    23:00
    Unicaja Malaga
21 Aralık Perşembe Canlı İzle
  • Kızılyıldız
    21:00
    Panathinaikos
  • Brose Bamberg
    22:00
    Real Madrid
  • Maccabi Tel Aviv
    22:05
    Fenerbahçe
  • Valencia Basket
    22:45
    Zalgiris Kaunas
22 Aralık Cuma Canlı İzle
  • CSKA Moskova
    20:00
    Khimki Moskova
  • Anadolu Efes
    20:30
    Olympiakos
  • Baskonia Vitoria
    22:30
    Barcelona
  • Unicaja Malaga
    22:45
    Olimpia Milano
28 Aralık Perşembe Canlı İzle
  • Fenerbahçe
    20:45
    Real Madrid
  • Zalgiris Kaunas
    21:00
    Olympiakos
  • Maccabi Tel Aviv
    22:05
    Unicaja Malaga
  • Valencia Basket
    23:00
    Panathinaikos
29 Aralık Cuma Canlı İzle
  • Khimki Moskova
    19:30
    Barcelona
  • Anadolu Efes
    20:30
    Brose Bamberg
  • Baskonia Vitoria
    22:30
    CSKA Moskova
  • Olimpia Milano
    22:45
    Kızılyıldız
4 Ocak Perşembe Canlı İzle
  • Panathinaikos
    22:15
    Anadolu Efes
  • Unicaja Malaga
    22:45
    Valencia Basket
  • Barcelona
    23:00
    CSKA Moskova
5 Ocak Cuma Canlı İzle
  • Fenerbahçe
    20:45
    Baskonia Vitoria
  • Kızılyıldız
    21:00
    Zalgiris Kaunas
  • Brose Bamberg
    22:00
    Khimki Moskova
  • Olympiakos
    22:00
    Olimpia Milano
  • Real Madrid
    22:45
    Maccabi Tel Aviv
11 Ocak Perşembe Canlı İzle
  • Anadolu Efes
    20:30
    Kızılyıldız
  • Panathinaikos
    22:00
    Barcelona
  • Maccabi Tel Aviv
    22:05
    Brose Bamberg
  • Olimpia Milano
    22:45
    CSKA Moskova
  • Valencia Basket
    22:45
    Fenerbahçe
12 Ocak Cuma Canlı İzle
  • Khimki Moskova
    19:30
    Real Madrid
  • Zalgiris Kaunas
    21:00
    Unicaja Malaga
  • Baskonia Vitoria
    22:30
    Olympiakos
16 Ocak Salı Canlı İzle
  • Kızılyıldız
    21:00
    Khimki Moskova
  • Brose Bamberg
    22:00
    Zalgiris Kaunas
  • Olympiakos
    22:00
    Maccabi Tel Aviv
  • Valencia Basket
    22:30
    Barcelona
17 Ocak Çarşamba Canlı İzle
  • CSKA Moskova
    20:00
    Anadolu Efes
  • Real Madrid
    20:45
    Baskonia Vitoria
  • Olimpia Milano
    22:45
    Unicaja Malaga
  • Fenerbahçe
    22:45
    Panathinaikos
18 Ocak Perşembe Canlı İzle
  • Khimki Moskova
    19:30
    Olympiakos
  • Zalgiris Kaunas
    21:00
    Valencia Basket
  • Maccabi Tel Aviv
    22:05
    Kızılyıldız
  • Barcelona
    23:00
    Brose Bamberg
19 Ocak Cuma Canlı İzle
  • Anadolu Efes
    20:30
    Fenerbahçe
  • Panathinaikos
    22:15
    CSKA Moskova
  • Baskonia Vitoria
    22:30
    Olimpia Milano
  • Unicaja Malaga
    22:45
    Real Madrid
25 Ocak Perşembe Canlı İzle
  • Panathinaikos
    22:15
    Zalgiris Kaunas
  • Valencia Basket
    22:30
    Khimki Moskova
  • Real Madrid
    22:45
    Anadolu Efes
  • Unicaja Malaga
    22:45
    Baskonia Vitoria
26 Ocak Cuma Canlı İzle
  • CSKA Moskova
    20:00
    Brose Bamberg
  • Fenerbahçe
    20:45
    Barcelona
  • Kızılyıldız
    21:00
    Olympiakos
  • Olimpia Milano
    22:45
    Maccabi Tel Aviv
1 Şubat Perşembe Canlı İzle
  • CSKA Moskova
    20:00
    Real Madrid
  • Anadolu Efes
    20:00
    Valencia Basket
  • Zalgiris Kaunas
    21:00
    Maccabi Tel Aviv
  • Olympiakos
    22:00
    Fenerbahçe
  • Barcelona
    23:00
    Olimpia Milano
2 Şubat Cuma Canlı İzle
  • Khimki Moskova
    19:30
    Unicaja Malaga
  • Brose Bamberg
    22:00
    Panathinaikos
  • Baskonia Vitoria
    22:30
    Kızılyıldız
8 Şubat Perşembe Canlı İzle
  • Maccabi Tel Aviv
    22:05
    Barcelona
  • Panathinaikos
    22:15
    Baskonia Vitoria
  • Valencia Basket
    22:30
    CSKA Moskova
  • Unicaja Malaga
    22:45
    Anadolu Efes
9 Şubat Cuma Canlı İzle
  • Fenerbahçe
    20:45
    Brose Bamberg
  • Kızılyıldız
    21:00
    Olimpia Milano
  • Zalgiris Kaunas
    21:00
    Khimki Moskova
  • Real Madrid
    22:45
    Olympiakos
22 Şubat Perşembe Canlı İzle
  • CSKA Moskova
    20:00
    Baskonia Vitoria
  • Fenerbahçe
    20:45
    Olimpia Milano
  • Olympiakos
    22:00
    Valencia Basket
  • Unicaja Malaga
    22:45
    Maccabi Tel Aviv
23 Şubat Cuma Canlı İzle
  • Khimki Moskova
    19:30
    Panathinaikos
  • Anadolu Efes
    20:30
    Zalgiris Kaunas
  • Brose Bamberg
    22:00
    Kızılyıldız
  • Barcelona
    23:00
    Real Madrid
1 Mart Perşembe Canlı İzle
  • Zalgiris Kaunas
    21:00
    Barcelona
  • Maccabi Tel Aviv
    22:05
    CSKA Moskova
  • Olimpia Milano
    22:45
    Anadolu Efes
  • Baskonia Vitoria
    23:00
    Khimki Moskova
2 Mart Cuma Canlı İzle
  • Kızılyıldız
    21:00
    Unicaja Malaga
  • Panathinaikos
    22:15
    Olympiakos
  • Valencia Basket
    22:30
    Brose Bamberg
  • Real Madrid
    23:00
    Fenerbahçe
8 Mart Perşembe Canlı İzle
  • Khimki Moskova
    19:30
    Olimpia Milano
  • Anadolu Efes
    20:30
    Maccabi Tel Aviv
  • Valencia Basket
    22:30
    Baskonia Vitoria
  • Real Madrid
    23:00
    Panathinaikos
9 Mart Cuma Canlı İzle
  • CSKA Moskova
    20:00
    Unicaja Malaga
  • Zalgiris Kaunas
    21:00
    Fenerbahçe
  • Olympiakos
    22:00
    Brose Bamberg
  • Barcelona
    23:00
    Kızılyıldız
15 Mart Perşembe Canlı İzle
  • Brose Bamberg
    22:00
    Anadolu Efes
  • Olympiakos
    22:00
    Barcelona
  • Maccabi Tel Aviv
    22:05
    Khimki Moskova
  • Baskonia Vitoria
    22:45
    Zalgiris Kaunas
16 Mart Cuma Canlı İzle
  • Fenerbahçe
    20:45
    CSKA Moskova
  • Kızılyıldız
    21:00
    Valencia Basket
  • Olimpia Milano
    22:45
    Real Madrid
  • Unicaja Malaga
    23:00
    Panathinaikos
20 Mart Salı Canlı İzle
  • Fenerbahçe
    20:45
    Maccabi Tel Aviv
  • Zalgiris Kaunas
    21:00
    Olimpia Milano
  • Panathinaikos
    22:15
    Kızılyıldız
  • Valencia Basket
    22:30
    Real Madrid
21 Mart Çarşamba Canlı İzle
  • CSKA Moskova
    20:00
    Olympiakos
  • Anadolu Efes
    20:45
    Khimki Moskova
  • Baskonia Vitoria
    22:30
    Brose Bamberg
  • Unicaja Malaga
    22:45
    Barcelona
22 Mart Perşembe Canlı İzle
  • Kızılyıldız
    21:00
    Fenerbahçe
  • Maccabi Tel Aviv
    22:05
    Panathinaikos
  • Real Madrid
    22:45
    Zalgiris Kaunas
  • Olimpia Milano
    22:45
    Valencia Basket
23 Mart Cuma Canlı İzle
  • Khimki Moskova
    19:30
    CSKA Moskova
  • Brose Bamberg
    22:00
    Unicaja Malaga
  • Olympiakos
    22:00
    Anadolu Efes
  • Barcelona
    23:00
    Baskonia Vitoria
29 Mart Perşembe Canlı İzle
  • Khimki Moskova
    19:30
    Fenerbahçe
  • Anadolu Efes
    20:00
    Barcelona
  • Brose Bamberg
    21:00
    Olimpia Milano
  • Baskonia Vitoria
    22:00
    Maccabi Tel Aviv
30 Mart Cuma Canlı İzle
  • Kızılyıldız
    20:00
    Real Madrid
  • Zalgiris Kaunas
    20:00
    CSKA Moskova
  • Panathinaikos
    21:15
    Valencia Basket
  • Unicaja Malaga
    22:00
    Olympiakos
5 Nisan Perşembe Canlı İzle
  • Fenerbahçe
    20:15
    Unicaja Malaga
  • Olimpia Milano
    21:45
    Panathinaikos
  • Barcelona
    22:00
    Khimki Moskova
  • Baskonia Vitoria
    22:00
    Anadolu Efes
6 Nisan Cuma Canlı İzle
  • CSKA Moskova
    20:00
    Kızılyıldız
  • Olympiakos
    21:00
    Zalgiris Kaunas
  • Valencia Basket
    21:30
    Maccabi Tel Aviv
  • Real Madrid
    22:00
    Brose Bamberg