Nesine Uygulamaları Hangi Cihazlarda Var?

Üyelerine her zaman en iyi hizmeti sunmayı ilke edinen Nesine.com; iPhone, Android (Samsung Galaxy Store ile Huawei AppGallery mağazalarında bulunan cihaz uyumlu) uygulamaları ve ayrıca mobil cihazlardan bahis yapabilmelerini sağlayan "cihaz uyumlu web sitesi (www.nesine.com)" üzerinden de tüm üyelerine hizmet vermektedir. .. Devamını gör

Nesine Android Nasıl İndirilir?

İddaa, Spor Toto ve Şans Oyunları oynayabileceğiniz Nesine.com android uygulamamızı, telefon tarayıcınıza " www.nesine.com/apps/android " adresini yazarak yüklemeyi yapabilirsiniz. Samsung Galaxy Store mağazasında bulunan uygulamamızı, doğrudan Samsung marka mobil cihazınıza indirebilir, Huawei AppGallery mağazasında bulunan uygulamamızı ise doğrudan Huawei marka mobil cihazınıza indirebilirsiniz. Uygulamayı kişisel bilgisayarlarınızda çalıştıramazsınız ancak " www.nesine.com/apps/android " linke tıklayarak uygulamayı bilgisayarınıza kaydedebilir ve telefonunuza aktararak da kurabilirsiniz.

Nesine iOS Nasıl İndirilir?

İddaa, Spor Toto ve Şans Oyunları oynayabileceğiniz Nesine.com iOS uygulamamızı, iPhone'nda yer alan App Store'dan "nesine" kelimesini arayarak doğrudan telefonunuza indirebilirsiniz. Nesine.com uygulamasını, App Store'dan iTunes üzerinden de iPhone'unuza indirebilirsiniz. Apple, iOS 10.0'ın altındaki sürümler için yeni uygulama güncellemeleri ya da yüklemelerine izin vermemektedir. Bu sebeple uygulamamız; iPhone, iPod touch ile uyumlu iOS 10.0 veya üst sürümünü gerektirmektedir.

Metni küçült