Canlı Maç İzle Nedir?

Canlı Maç izleme, Nesine üyelerinin İddaa maçlarını; www.nesine.com ve mobil platformları (iPhone ve Android Uygulamaları) üzerinden ekstra herhangi bir ücret ödemeden maçları izleyebilecekleri ayrıcalıklı bir hizmettir. Birçok ligden maçların canlı yayınını sağlayan hizmeti Türkiye'ye getiren ilk bahis firması Nesine.com'dur. Bültende açık mavi video ikonu bulunan maçlar, Nesine.com'da canlı olarak yayınlanacak karşılaşmalardır. .. Devamını gör

Canlı Maç Nasıl İzlenir?

Nesine.com İddaa bültenleri üzerinde yer alan açık mavi renkli ikonlar, ilgili maçın canlı yayınlanacağı anlamına gelir. Nesine.com'da kuponlara eklenen maçları izleyebileceğiniz gibi; son yapılan İddaa veya Spor Toto kupon tarihi ve saatinden itibaren, önündeki 24 saat içerisinde ya da Nesine.com üye hesabınızda bakiye olması durumunda canlı yayınlanan tüm maçları (Kupon Detay, Canlı Sonuç ve Canlı İzle sayfalarından) izleyebilirsiniz. “Canlı Yayın” hizmetlerinden yalnızca KVK rıza metnini onaylayan üyelerimiz faydalanabilmektedir.

Nesine'de Hangi Maçlar Canlı İzlenir?

Nesine.com’un hem web sitesinden hem de mobil platformları üzerinden izleyeceğiniz tüm maçlar, canlı olarak yayınlanmaktadır. Birçok spor branşından karşılaşmaların canlı yayınlandığı Nesine.com, Avrupa'nın en fazla canlı maç yayını izlenen platformudur. Nesine.com Avrupa'dan Asya'ya, Amerika'dan Afrika'ya uzanan geniş bir lig yayın ağına sahiptir. Futbolda Avrupa'nın önde gelen major ligleri olan İspanya La Liga, Almanya Bundesliga, İtalya Serie A ve Fransa Ligue 1 maçları canlı olarak izlenebilmektedir. Yine Avrupa'nın önde gelen ülkeleri olan Hollanda, Portekiz, Belçika, Hırvatistan, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, İsviçre, İsveç ve daha fazlasından liglerde yayınlar sunulmaktadır. Güney Amerika kıtasında Brezilya, Meksika ve Şili, Asya'da Çin ve Japonya yine yayın portföyündedir. Futbolda uluslararası turnuvalarda ise UEFA Şampiyonlar Ligi Elemeleri ile UEFA Avrupa Ligi Elemeleri, Dünya Kupası Kıta Elemelerinden Copa Amerika'ya ve daha fazlasına kadar yayın hakkı bulunmaktadır. Basketbolda Amerikan Basketbol Ligi (NBA), EuroLeague ve EuroCup ile yine Avrupa'nın önde gelen ülkelerindeki ligler, FIBA Dünya Kupası gibi turnuvalara varan çok geniş bir lig yayın ağı sunulmaktadır. Dünyanın en prestijli tenis turnuvaları Wimbledon, Avustralya Açık, Fransa Açık, Amerika Açık da yayınlar arasındadır. Bunların dışında Voleybol, Hentbol, Buz Hokeyi ve Snooker'dan da birçok lig ve turnuva Nesine.com'da canlı yayınla izlenebilmektedir.

Metni küçült