Nesine.com Hakkında

Nesine.com, Spor Toto ve Milli Piyango teşkilatlarının yetkili ve lisanslı "elektronik bayisidir." Nesine.com üzerinden Spor Toto oyunlarını oynamak ve piyango bileti satın almak için Nesine.com üyesi olmak gerekmektedir. 18 yaşını doldurmuş her TC vatandaşı ve TC tarafından verilen YKN sahibi kişiler Nesine.com'a üye olabilir. Nesine.com üyeliği ücretsizdir.

İddaa Kuponu Oluşturma ve Oynama İşlem Adımları

Ana sayfada yer alan "Bülten" linki ile ulaşacağınız, "Canlı İddaa" (etkinlikler sırasında oynanabilen) maçlarını ve "Maç Önü" (etkinlikler başlamadan önce oynanabilen) etkinliklerini içeren İddaa program sayfasında, oynamak istediğiniz bahse ait oranların üzerine tıklayarak tercihinizi iddaa kuponunuza ekleyebilir, tercihlerinizi belirledikten sonra kupon üzerinde yer alan "kupon tutarı, banko ve sistem" seçimlerinizi ayarlayabilirsiniz. Daha sonra "Hemen Oyna" butonuna tıklayarak kuponu oynayabilirsiniz. Tüm "Canlı İddaa" maçlarına ana sayfada yer alan "Canlı" linkinden de ulaşabilirsiniz.

Spor Toto Kuponu Oluşturma ve Oynama İşlem Adımları

Ana sayfada yer alan "Spor Toto" linki ile ulaşacağınız sayfada Spor Toto programında yer alan etkinlikler için tercihlerinizi belirleyebilirsiniz. Tercihlerinizi belirledikten sonra kupon üzerinde yer alan misli seçiminizi yapabilirsiniz. Daha sonra "Hemen Oyna" butonuna tıklayıp kuponunuzun oynanabilirliğinin kontrolünü sağlayarak onay aşamasına gelirsiniz. Bu aşamada göreceğiniz "Onayla" butonuna tıklayarak kuponunuzu oynayabilir veya kupon üzerinde yer alan "Geri" işlevi gören ok butonuna basarak işlemden vazgeçebilir ve seçimlerinizi yeniden düzenleyebilirsiniz.

Oynanan İddaa Kuponu İptal Edilebilir mi?

1 Ocak 2021 tarihi itibarıyla Spor Toto oyun kuralları gereği oynanan iddaa kuponları iptal edilememektedir.

Oynanan Spor Toto Kuponu İptal Edilebilir mi?

Oynadığınız Spor Toto kuponları ilgili bilgilere, Nesine.com’a giriş yaptıktan sonra "Kuponlarım" menüsünden ulaşacağınız sayfada "Spor Toto" başlığını seçerek erişebilirsiniz. "Bekleyen Kuponlarım" başlığı altında listelenen kuponlarınızın "Durum" kolonunda bulunan "İptal" butonuna tıklayarak kuponunuzu iptal edebilirsiniz. Spor Toto kuponları oynandıktan sonra 15 dakika içerisinde iptal edilebilir. 15 dakika içerisinde kuponunuzdaki maçlardan en az biri bile başlamış olursa kuponunuzu iptal edemezsiniz.

İddaa Kuponlarımı E-postama Nasıl Gönderebilirim?

Nesine.com’a giriş yaptıktan sonra "Kuponlarım" menüsünden ulaşabildiğiniz iddaa kuponlarınız (maç önü iddaa kuponlarınız ve canlı iddaa kuponlarınız) "Bekleyen Kuponlarım, Kazanan Kuponlarım, Kaybeden Kuponlarım, Eski Kuponlarım ve Kayıtlı Kuponlarım" başlıkları altında listelenir. E-postanıza göndermek istediğiniz kuponu ilgili listeden seçerek açabilir daha sonra kupon üzerinde yer alan "Kuponu Gönder" butonuna tıklayarak "Kuponu e-posta adresine gönder" seçeneği ile kuponunuzu kayıtlı e-postanıza gönderebilirsiniz.

Spor Toto Kuponlarımı E-postama Nasıl Gönderebilirim?

Nesine.com’a giriş yaptıktan sonra "Kuponlarım" menüsünden ulaşacağınız sayfada "Spor Toto" başlığını seçerek ulaşabildiğiniz Spor Toto kuponlarınız "Bekleyen Kuponlarım, Kazanan Kuponlarım, Kaybeden Kuponlarım, Eski Kuponlarım ve Kayıtlı Kuponlarım" başlıkları altında listelenir. E-postanıza göndermek istediğiniz kuponu ilgili listeden seçerek açabilir daha sonra kupon üzerinde yer alan "Kuponu Gönder" butonuna tıklayarak "Kuponu e-posta adresine gönder" seçeneği ile kuponunuzu kayıtlı e-postanıza gönderebilirsiniz.

Üyelik Sözleşmesini Nereden Görüntüleyebilirim?

Ana sayfada yer alan "Kullanım Şartları" linkine tıklayarak ulaşacağınız sayfada "Üyelik Sözleşmesini" görüntüleyebilirsiniz.

Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik

Nesine.com olarak kullanıcılarımızdan elde ettiğimiz kişisel bilgi ve verileri 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile tamamen uyumlu bir şekilde işlemekte ve gizli tutmaktayız.

Nesine.com tarafından kişisel verilerin işlenmesine ilişkin detaylı bilgilere https://www.nesine.com/ adresinde yer alan Kişisel Verileri Korunma sekmesinden (https://www.nesine.com/kisisel-verileri-koruma/aydinlatma-metni); gizlilik politikasına ilişkin detaylı bilgilere ise https://www.nesine.com/ adresinde yer alan Gizlilik sekmesinden (https://www.nesine.com/gizlilik/gizlilik-politikamiz) ulaşabilirsiniz.

Diğer Kayıtlar

Hesap hareketleriniz ve oynadığınız oyunlara ilişkin bilgiler elektronik ortamda kaydedilmektedir. Ayrıca size sağladığımız hizmetleri geliştirmek amacı ile kayıtlarınızda gerçekleşen her türlü hareket tarafımızca görüntülenmekte ve izlenmektedir.

Müşteri Hizmetlerimiz ile yapacağınız görüşmeler aldığınız hizmetle ilgili olarak ortaya çıkabilecek sorunların çözümünü sağlayabilmek amacı ile kaydedilebilir ve bu kayıtlar münhasıran şirketimiz eğitimlerinde kullanılabilir.

Kişisel Bilgilerin Güncellenmesi

Kişisel bilgilerinizi, Nesine.com’a giriş yaptıktan sonra Hesabım > Bilgilerim bölümünden bizzat kendiniz güncelleyebilirsiniz. Dilerseniz Hesabım > Mesajlarım > Mesaj Yaz bölümünden talep formu oluşturarak da değişiklik için Müşteri Hizmetleri Yetkililerimize talep oluşturabilirsiniz.

Uyarılarınız

Yukarıda izah edilen ve kişisel bilgi sahalarını doldurarak kabul etmiş olduğunuz gizlilik ilkelerine aykırı bir davranış olduğunu düşündüğünüzde, lütfen üye girişi yaparak Hesabım > Mesajlarım > Mesaj Yaz bölümünden veya İletişim > Bize Yazın formu üzerinden görüşlerinizi bildiriniz. Uyarınız şirketimiz tarafından hassasiyetle incelenecek ve çözüm bulunmaya çalışılacaktır.

Diğer İşlemler ve Detaylı Bilgiler

 • Üyelik İşlemleri

  18 yaşını doldurmuş her TC vatandaşı ve TC tarafından verilen YKN sahibi kişiler Nesine.com'a üye olabilir. Nesine.com'da üyelik oluşturmak tamamen ücretsizdir. Tüm detaylara bu bölümden ulaşabilirsiniz.

 • Para İşlemleri

  Nesine.com hesabına nasıl para yatırılır? Nesine.com hesabından nasıl para çekilir? Tüm ödeme kanalları ve tüm ayrıntılara hemen ulaşın.

 • İddaa

  İddaa nedir ve nasıl oynanır? Canlı İddaa nedir ve nasıl oynanır? Oyun kuralları nelerdir? İddaa programı neleri içerir? vb. tüm soruların cevapları burada.

 • Spor Toto

  Spor Toto nedir, ne zaman ve nasıl oynanır? Oyun kuralları ve ikramiye dağılımına ilişkin tüm soruların cevaplarına hemen ulaşın.