Elektronik Ticari İleti Kuralları

D Elektronik Şans Oyunları ve Yayıncılık A.Ş. (“Nesine”) olarak 5809 Elektronik Haberleşme Kanunu, 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat kapsamında tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi ve kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili sizlere bilgi vermek amacıyla işbu Elektronik Ticari İleti Kuralları ve Bilgilendirme Metni hazırlanmıştır.

Nesine ile paylaşmış olduğunuz kimlik bilgileri (ad, soyad) ve iletişim bilgileriniz (e-posta adresi, telefon numarası) gizliliğinizin korunması için gereken teknik ve idari tedbirler alınarak ticari ileti onayı vermeniz halinde Nesine tarafından pazarlama iletişiminde kullanılmak üzere; anlık/kısa mesaj, telefon, e-posta dahil rıza vermiş olduğunuz kanallar üzerinden elektronik ticari iletilerin gönderilmesi, avantajlar, promosyonlar, reklamların oluşturulması, kampanya, yarışma, çekiliş ve diğer etkinliklerden haberdar edilmeniz, kişiye özel segmentasyon, hedefleme, analiz ve şirket içi raporlama faaliyetlerinin yürütülmesi, Mobil Uygulama, Site, Nesine’ye ait diğer dijital platformlar ve/veya diğer 3. taraf ortamlarda Nesine’ye ait reklamların ve pazarlama/iletişim faaliyetlerinin yapılması amaçlarıyla sınırlı olarak Nesine tarafından doğrudan veya veri işleyenleri aracılığıyla ETK’nın 6. maddesi gereğince ticari elektronik ileti onay şartına ve elektronik ticari ileti gönderimi faaliyetiyle sınırlı olarak KVKK’nın 5. maddesinin 1. fıkrası gereğince açık rıza hukuki sebebine dayanılarak işlenecektir.

Elektronik ticari ileti gönderimine ilişkin onayınızı dilediğiniz zaman https://www.nesine.com/hesabim/ayarlarim sayfasından geri alabilirsiniz.

D Elektronik Şans Oyunları ve Yayıncılık A.Ş. tarafından kişisel verileriniz yukarıda belirtilen amaçlarla sınırlı olarak doğrudan veya veri işleyenleri aracılığıyla kullanılacak, teknolojik altyapı tedarikçilerimiz ile paylaşılabilecektir.

Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğ’e göre KVKK’nın 11. maddesinde sayılan haklarınız mevcut olup, işlenen kişisel verilerinize ilişkin hak ve talepleriniz ile ilgili başvuru yöntemlerine https://www.nesine.com/kisisel-verileri-koruma/iptal-basvurusu adresinden ulaşabilirsiniz.