0 KOMİSYON! PARA YATIRMA İŞLEMLERİNDE ÜCRETSİZ OLAN BANKALAR

Fibabanka para yatırma kanalları için, bankanın kendi iç süreçleri sonucunda belirlediği koşullardan en az birini sağlayan üyeler için şans oyunlarında para yatırma komisyon tutarı ücretsiz olabilmektedir.

HANGİ BANKALARDAN, NASIL PARA YATIRABİLİRİM?

  •  Nesine.com üye numaranızı kullanarak, üye hesabınıza, bankaların vadesiz mevduat hesaplarından para transferi yapmanız gerekmektedir. Bunun için sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine.com üyeliğinize para gönderebilirsiniz.
  • Anlaşmalı bankalarımızın ödeme kanallarından veya anlaşma dışı bankalardan EFT ile para transferi gerçekleştirebilirsiniz. Anlaşmalı bankaların para yatırma kanallarına ait özet bilgilere aşağıdaki tablo üzerinden erişebilirsiniz.Kanallar ile ilgili detaylı bilgiye ilgili bankaya tıklayarak ulaşabilirsiniz.  •  Yasal mevzuat düzenlemeleri gereği, 01 Ocak 2014 tarihi itibariyle sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine.com üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine.com'da kayıtlı Kimlik Numarasının aynı olması, size ait olması gerekmektedir.
  • ATM'lerden kartsız yapılan para transferleri, diğer tüm elektronik bayilerde olduğu gibi, Nesine.com hesabınıza çekilemez tutar olarak yansır. 
  • Yasal mevzuat düzenlemeleri gereği 16 Mayıs 2016 tarihi itibarıyla mobil ödeme ile para transferi yapılamamaktadır. Anlaşmalı bankaların internet, telefon, cep-mobil bankacılığı, ATM’lerin kartlı-kartsız işlem kanalı ile anlaşma dışı bankalarda ise EFT kanalını kullanarak para yatırma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 


Kanallar ile ilgili detaylı bilgiye ilgili bankaya tıklayarak ulaşabilirsiniz.EFT (ELEKTRONİK FON TRANSFERİ)

Önemli Bilgilendirme: EFT işlemlerinizin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için, lütfen işlem yaptığınız bankada kimlik numarası bilginizin kayıtlı olduğundan emin olunuz. EFT ile yapılan para transferleri işlem dekontunuzun üzerinde yer alan kimlik numarasına ait üyeliğe aktarılacaktır. Yani üye numaranızın karşılığı olan Nesine.com hesabınızdaki kimlik bilgisi ile dekont üzerinde işlemi gerçekleştiren kullanıcıya ait kimlik bilgilerinin uyuşması gerekmektedir.

EFT ile yapacağınız para transfer işlemlerinde, sadece kendinize ait Nesine.com üyelik hesabınıza para gönderimi yapabilirsiniz.

Sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine.com üyeliğinize para gönderebilirsiniz!

Anlaşmalı Bankalar Dışında Para Göndermek;

Tüm bankalardan Nesine’ye para göndermek için; Garanti Bankası TR06 0006 2000 3820 0006 2955 55 IBAN bilgisini kullanarak kendinize ait Nesine.com üye numaranızla EFT yapabilirsiniz.

Aşağıdaki adımları takip ederek EFT ile para transferini gerçekleştirebilirsiniz.

- Alıcı İsmi alanına : "NESİNE.COM" yazılması gerekmektedir. Yazılmaması, tutarın Nesine.com'a ulaşmadan iade olmasına neden olabilecektir.

- Banka Bilgisi : Garanti Bankası

- IBAN alanına : TR06 0006 2000 3820 0006 2955 55

- Açıklama alanına : Açıklama alanına dilerseniz "Üye Numaranızı" yazabilirsiniz. Üye numaranızı yazmanız, transferde yaşanabilecek olası sorunlarda sizinle irtibat kurabilmemizi ve daha hızlı yardımcı olabilmemizi sağlayacaktır.

Tutar alanına: EFT saatleri içinde dilediğiniz tutarı, EFT saatleri dışında (FAST) sistemi kullanılarak yapılacak olan para transferleri için maksimum 50.000 TL yazarak işlem yapabilirsiniz. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.


EFT ile ödeme yapma adımlarında dikkat edilmesi gereken noktalar:

- EFT işlemleri hafta içi 17:00'ye kadar gerçekleşmektedir. Para aktarımlarınızı bu saatten önce yapınız. Aksi durumda paranız bir sonraki iş günü Nesine.com hesabınıza aktarılacaktır.

- FAST sistemi ile mesai saatleri dışında da farklı bankalar ile 7/24 para yatırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. FAST Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi İçin Hemen Tıklayın!

- Alıcı kısmına mutlaka NESİNE.COM yazın. Farklı bir isim yazılması durumunda gönderilen tutar banka hesabımıza geçmeyecektir.

- Lütfen işlem yaptığınız bankada kimlik numarası bilginizin kayıtlı olduğundan emin olunuz.

- Açıklama alanına dilerseniz "Üye Numaranızı" yazabilirsiniz. Üye numaranızı yazmanız, transferde yaşanabilecek olası sorunlarda sizinle irtibat kurabilmemizi ve daha hızlı yardımcı olabilmemizi sağlayacaktır.

- Bankaların EFT / FAST menüleri birbirinden farklılık gösterebilir. Minimum EFT yapılacak tutar ve işlem ücretleri bankalar tarafından belirlenmektedir.

Papara, Ininal, Paycell gibi ön ödemeli kartlar üzerinden Nesine.com’a para transferi yapılamamaktadır.

Tüm bankalardan Nesine'ye para göndermek için; TR06 0006 2000 3820 0006 2955 55 ( Garanti Bankası ) IBAN bilgisini kullanarak kendinize ait Nesine.com üye numaranızla EFT yapabilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme: EFT / Havale ile yapacağınız para transfer işlemlerinde, sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine.com üyeliğinize para gönderebilirsiniz ve EFT işlemlerinizin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için, lütfen işlem yaptığınız bankada kimlik numarası bilginizin kayıtlı olduğundan emin olunuz. EFT / HAVALE ile yapılan para transferleri işlem dekontunuzun üzerinde yer alan kimlik numarasına ait üyeliğe aktarılacaktır. Yani üye numaranızın karşılığı olan Nesine.com hesabınızdaki kimlik bilgisi ile dekont üzerinde işlemi gerçekleştiren kullanıcıya ait kimlik bilgilerinin uyuşması gerekmektedir.

Aşağıdaki adımları takip ederek EFT / HAVALE ile para transferini gerçekleştirebilirsiniz.

- Alıcı İsmi alanına: "NESİNE.COM" yazılması gerekmektedir. Yazılmaması, tutarın Nesine.com'a ulaşmadan iade olmasına neden olabilecektir.

- Banka Bilgisi: Garanti Bankası

- IBAN alanına: TR06 0006 2000 3820 0006 2955 55

- Açıklama alanına: Açıklama alanına dilerseniz "Üye Numaranızı" yazabilirsiniz. Üye numaranızı yazmanız, transferde yaşanabilecek olası sorunlarda sizinle irtibat kurabilmemizi ve daha hızlı yardımcı olabilmemizi sağlayacaktır.

- Tutar alanına: EFT saatleri içinde dilediğiniz tutarı, EFT saatleri dışında (FAST) sistemi kullanılarak yapılacak olan para transferleri için maksimum 50.000 TL yazarak işlem yapabilirsiniz. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.


EFT ile ödeme yapma adımlarında dikkat edilmesi gereken noktalar:

- EFT işlemleri hafta içi 17:00'ye kadar gerçekleşmektedir. Para aktarımlarınızı bu saatten önce yapınız. Aksi durumda paranız bir sonraki iş günü Nesine.com hesabınıza aktarılacaktır.

- FAST sistemi ile mesai saatleri dışında da farklı bankalar ile 7/24 para yatırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. FAST Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi İçin Hemen Tıklayın!

- Alıcı kısmına mutlaka NESİNE.COM yazın. Farklı bir isim yazılması durumunda gönderilen tutar banka hesabımıza geçmeyecektir.

- Lütfen işlem yaptığınız bankada kimlik numarası bilginizin kayıtlı olduğundan emin olunuz.

- Açıklama alanına dilerseniz "Üye Numaranızı" yazabilirsiniz. Üye numaranızı yazmanız, transferde yaşanabilecek olası sorunlarda sizinle irtibat kurabilmemizi ve daha hızlı yardımcı olabilmemizi sağlayacaktır.

- Bankaların EFT / FAST menüleri birbirinden farklılık gösterebilir. Minimum EFT yapılacak tutar ve işlem ücretleri bankalar tarafından belirlenmektedir.

Papara, Ininal, Paycell gibi ön ödemeli kartlar üzerinden Nesine.com'a para transferi yapılamamaktadır.

NESİNE'DEN YATIR SİSTEMİ

Nesine'den Yatır Sistemi, banka hesaplarınızdan Nesine.com üye hesabınıza para yatırma işlemlerinize kolaylık sağlamak amacı ile gerçekleştirilen bir hizmettir. Nesine.com ile bankaların teknik entegrasyonu ile sağlanmış, hızlı ve güvenli para yatırma metodudur.

Nesine'den Yatır işlemleri, bankaların internet veya mobil uygulamaları üzerinden gerçekleştirilen şans oyunu ödemelerinden, işlem güvenliği açısından hiçbir farkı bulunmamaktadır.

Vakıfbank Hızlı Ödeme; Nesine.com sitesinden ayrılmadan, banka aracılığı ile sağlanan arayüz üstünden Nesine.com'daki üye hesabınıza para transferi yapabileceğiniz HIZLI PARA YATIRMA sistemidir.

NASIL PARA YATIRILIR?

Bankanızın İnternet Bankacılığı şifresini kullanarak hesabınıza para transferi yapabilirsiniz. Hesabım > Para Yatır adımını kullanarak açılan para yatırma işlemleri menüsünde VAKIFBANK HIZLI ÖDEME'yi seçtikten sonra, yatırmak istediğiniz tutarı girip onaylayın. Açılacak pencerede, Vakıfbank internet bankacılığı şifreniz ile bankanız tarafından sunulan ekranlara bağlantı yaparak kolayca para transferini gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Direkt Öde; Nesine.com sitesinden ayrılmadan, banka aracılığı ile sağlanan arayüz üstünden Nesine.com'daki üye hesabınıza para transferi yapabileceğiniz HIZLI PARA YATIRMA sistemidir.

NASIL PARA YATIRILIR?

Bankanızın İnternet Bankacılığı şifresini kullanarak hesabınıza para transferi yapabilirsiniz. Hesabım > Para Yatır adımını kullanarak açılan para yatırma işlemleri menüsünde AKBANK DİREKT ÖDE'yi seçtikten sonra, yatırmak istediğiniz tutarı girip onaylayın. Açılacak pencerede, Akbank internet şifreniz ile bankanız tarafından sunulan ekranlara bağlantı yaparak kolayca para transferini gerçekleştirebilirsiniz.

Nesine'den Yatır Sistemi, şimdilik AKBANK DİREKT ÖDE ve Vakıfbank Kolay Transfer sistemi ile iki bankada kullanılmaktadır.

 

Nesine'den Yatır Sistemi, Nesine.com ile bankaların teknik entegrasyonu ile sağlanmış, hızlı ve güvenli para yatırma metodudur. Nesine'den Yatır işlemleri, bankaların internet veya mobil uygulamaları üzerinden gerçekleştirilen şans oyunu ödemelerinden, işlem güvenliği açısından hiçbir farkı bulunmamaktadır.

AKBANK, Nesine'den Yatır işlemlerinde; 15 TL işlem ücreti almaktadır.

Nesine'den Yatır işlemleri için; Akbank ile gerçekleştirilen anlaşmalar gereğince, gerçekleşen her işlem için 15 TL işlem ücreti banka tarafından tahsil edilmektedir.

VAKIFBANK, Nesine'den Yatır işlemlerinde; 9 TL işlem ücreti almaktadır.

Nesine'den Yatır işlemleri için; Vakıfbank ile gerçekleştirilen anlaşmalar gereğince, gerçekleşen her işlem için 9 TL işlem ücreti banka tarafından tahsil edilmektedir.

BANKALARA GÖRE PARA YATIRMA KANAL BİLGİLERİ VE DETAYLARI

İnternet Bankacılığı : Banka, internet bankacılığı kanalını kullanarak yapacağınız tüm para transferi işlemlerinizde 18,00 TL işlem ücreti almaktadır.

Cep/Mobil Bankacılık : Banka, cep/mobil uygulamasından yapacağınız tüm para transferi işlemlerinizde 18,00 TL işlem ücreti almaktadır.

FAST Kanalı : Banka, Fast (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) sistemi kullanılarak EFT saatinden önce işlem gerçekleştirildiğinde 1,14TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. EFT saatinden sonra işlem gerçekleştirildiğinde 1,71TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. FAST Sisteminde işlem üst limiti 100.000 TL'dir. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.

ATM (Kartlı İşlem) : Akbank ATM'lerinden (Kartsız İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. Banka tüm para transfer işlemlerinizden 23,00TL işlem ücreti almaktadır.

ATM (Kartsız İşlem) : Akbank ATM'lerinden(Kartsız İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. Banka, 23,00 TL işlem ücreti almaktadır. ATM'lerden kartsız yapılan para transferleri, diğer tüm elektronik bayilerde olduğu gibi, Nesine.com hesabınıza çekilemez tutar olarak yansır.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İnternet Bankacılığı : Aktif Bank İnternet Şubesi'nden para gönderebilirsiniz. Banka, 1,50 TL işlem ücreti almaktadır.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İnternet Bankacılığı : Alternatif Bank İnternet Şubesi'nden para gönderebilirsiniz. Banka, 6,00 TL işlem ücreti almaktadır.

Cep/Mobil Bankacılık : Alternatif Bank cep/mobil uygulamasından para gönderebilirsiniz. Banka, 6,00 TL işlem ücreti almaktadır.


BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İnternet Bankacılığı : DenizBank İnternet Şubesi'nden para gönderebilirsiniz. Banka, 10 TL işlem ücreti almaktadır.

Cep/Mobil Bankacılık : DenizBankcep/mobil uygulamasından para gönderebilirsiniz. Banka, 10 TL işlem ücreti almaktadır.

FAST Kanalı : Banka, Fast (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) sistemi kullanılarak EFT saatinden önce işlem gerçekleştirildiğinde 1,14TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. EFT saatinden sonra işlem gerçekleştirildiğinde 1,71TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. FAST Sisteminde işlem üst limiti 100.000 TL'dir. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.

ATM (Kartlı İşlem) :  DenizBank ATM'lerinden (Kartlı İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. Banka, 10 TL işlem ücreti almaktadır.

Telefon Bankacılığı :  DenizBank'ın 0850 222 0 800 numaralı telefon bankacılık kanalını arayarak, Nesine.com hesabınıza para transferi yapabilirsiniz. Banka, işlem başına 10 TL komisyon almaktadır.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

ENPARA.COM'DA MASRAF YOK, 0 KOMİSYON!

İnternet Bankacılığı : ENPARA.COM'dan gerçekleştireceğiniz para transferleriniz masrafsız, 0 komisyon!

Cep/Mobil Bankacılık : ENPARA.COM cep/mobil uygulamasından gerçekleştireceğiniz para transferleriniz masrafsız, 0 komisyon!

FAST Kanalı : ENPARA.COM’dan Fast (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) sistemi kullanılarak gerçekleştireceğiniz tüm para transferleriniz masrafsız, 0 komisyon! FAST Sisteminde tek işlem üst limiti 100.000 TL'dir. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.

Telefon Bankacılığı : Enpara.com'un 0 850 222 36 63 numaralı telefon bankacılık kanalını arayarak, Nesine.com hesabınıza para transferi yapabilirsiniz.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İnternet Bankacılığı : Fibabanka'nın kendi iç süreçleri sonucunda belirlediği koşullardan en az birini sağlamanız halinde internet şubesinden gerçekleştireceğiniz para transferleriniz masrafsız*, 0 Komisyon!

Cep/Mobil Bankacılık : Fibabanka'nın kendi iç süreçleri sonucunda belirlediği koşullardan en az birini sağlamanız halinde cep/mobil uygulamasından gerçekleştireceğiniz para transferleriniz masrafsız*, 0 Komisyon!

FAST Kanalı : Banka, Fast (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) sistemi kullanılarak EFT saatinden önce işlem gerçekleştirildiğinde 1,14TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. EFT saatinden sonra işlem gerçekleştirildiğinde 1,71TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. FAST Sisteminde işlem üst limiti 100.000 TL'dir. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.

*Bankanın ücretlendirme politikası gereği, komisyon tutarları ve koşulları her ay değişebilmektedir. Bankanın kendi iç süreçleri sonucunda belirlediği koşullardan en az birini sağlayan üyeler için şans oyunlarında para yatırma komisyon tutarı ücretsiz olabilmektedir. Bu koşullar sağlanmadığı takdirde tüm kanallar için para yatırma komisyonu, ilgili banka kanalları için 3 TL'dir. Detaylı bilgiye Fibabanka üzerinden ulaşabilirsiniz.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İnternet Bankacılığı : QNB Finansbank İnternet Şubesi'nden para gönderebilirsiniz. Banka 21,00 TL işlem ücreti almaktadır.

Cep/Mobil Bankacılık : QNB Finansbank'ın cep/mobil uygulamasından para gönderebilirsiniz. Banka 21,00 TL işlem ücreti almaktadır.

FAST Kanalı : Banka, Fast (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) sistemi kullanılarak EFT saatinden önce işlem gerçekleştirildiğinde 1,14TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. EFT saatinden sonra işlem gerçekleştirildiğinde 1,71TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. FAST Sisteminde işlem üst limiti 100.000 TL'dir. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.

ATM (Kartlı İşlem) : QNB Finansbank ATM'lerinden (Kartlı İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. Banka 21,00 TL işlem ücreti almaktadır.

ATM (Kartsız İşlem) : QNB Finansbank ATM'lerinden(Kartsız İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. Banka, 21,00 TL işlem ücreti almaktadır. ATM'lerden kartsız yapılan para transferleri, diğer tüm elektronik bayilerde olduğu gibi, Nesine.com hesabınıza çekilemez tutar olarak yansır.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İnternet Bankacılığı : Garanti BBVA İnternet Şubesi'nden para gönderebilirsiniz. Banka, 20,00 TL işlem ücreti almaktadır.

Cep/Mobil Bankacılık : Garanti BBVA cep/mobil uygulamasından para gönderebilirsiniz. Banka, 20,00 TL işlem ücreti almaktadır.

FAST Kanalı : Nesine.com'un TR06 0006 2000 3820 0006 2955 55 numaralı IBAN hesabının, Garanti Bankası'na ait olması nedeniyle, bu bankadan yapacağınız para transferlerini "Havale" olarak 7/24 gerçekleştirebilirsiniz. 

Garanti Bankası Havale İşlem Ücretleri İçin Tıklayınız

ATM (Kartlı İşlem) : Garanti BBVA ATM'lerinden (Kartlı İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. Banka, 25,00 TL işlem ücreti almaktadır.

ATM (Kartsız İşlem) : Garanti BBVA ATM'lerinden(Kartsız İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. Banka, 25,00 TL işlem ücreti almaktadır. ATM'lerden kartsız yapılan para transferleri, diğer tüm elektronik bayilerde olduğu gibi, Nesine.com hesabınıza çekilemez tutar olarak yansır.

Telefon Bankacılığı : Garanti BBVA'nın 444 0 333 numaralı telefon bankacılık kanalını arayarak, Nesine.com hesabınıza para transferi yapabilirsiniz. Banka, işlem başına 30,00 TL komisyon almaktadır.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İnternet Bankacılığı : Banka, internet bankacılığı kanalını kullanarak yapacağınız tüm para transferi işlemlerinizde 9,00 TL + BSMV işlem ücreti almaktadır.

Cep/Mobil Bankacılık : Banka, cep/mobil uygulamasından yapacağınız tüm para transferi işlemlerinizde 9,00 TL + BSMV işlem ücreti almaktadır.

FAST Kanalı : Banka, Fast (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) sistemi kullanılarak EFT saatinden önce işlem gerçekleştirildiğinde 1,14TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. EFT saatinden sonra işlem gerçekleştirildiğinde 1,71TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. FAST Sisteminde işlem üst limiti 100.000 TL'dir. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.

Telefon Bankacılığı : Halkbank'ın 0850 222 04 00 numaralı telefon bankacılık kanalını arayarak, Nesine.com hesabınıza para transferi yapabilirsiniz. Banka, işlem başına 9,00 TL + BSMV komisyon almaktadır.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İnternet Bankacılığı : ICBC İnternet Şubesi'nden para gönderebilirsiniz. Banka, 18,00 TL işlem ücreti almaktadır.

Cep/Mobil Bankacılık :ICBC cep/mobil uygulamasından para gönderebilirsiniz. Banka, 18,00 TL işlem ücreti almaktadır.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İnternet Bankacılığı : ING İnternet Şubesi'nden para gönderebilirsiniz. Banka, 18,00 TL işlem ücreti almaktadır.

Cep/Mobil Bankacılık : ING cep/mobil uygulamasından para gönderebilirsiniz. Banka, 18,00 TL işlem ücreti almaktadır.

FAST Kanalı : Banka, Fast (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) sistemi kullanılarak EFT saatinden önce işlem gerçekleştirildiğinde 1,14TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. EFT saatinden sonra işlem gerçekleştirildiğinde 1,71TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. FAST Sisteminde işlem üst limiti 100.000 TL'dir. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.

ATM (Kartlı İşlem) : ING ATM'lerinden(Kartlı İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. Banka, 20,00 TL işlem ücreti almaktadır.

ATM (Kartsız İşlem) : ING ATM'lerinden(Kartsız İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. Banka, 20,00 TL işlem ücreti almaktadır. ATM'lerden kartsız yapılan para transferleri, diğer tüm elektronik bayilerde olduğu gibi, Nesine.com hesabınıza çekilemez tutar olarak yansır.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İnternet Bankacılığı : İş Bankası İnternet Şubesi'nden para gönderebilirsiniz. Banka, 19,00 TL + BSMV işlem ücreti işlem ücreti almaktadır.

Cep/Mobil Bankacılık : İş Bankası'nın cep/mobil uygulamasından para gönderebilirsiniz. Banka, 19,00 TL + BSMV işlem ücreti işlem ücreti almaktadır.

FAST Kanalı : Banka, Fast (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) sistemi kullanılarak EFT saatinden önce işlem gerçekleştirildiğinde 1,14TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. EFT saatinden sonra işlem gerçekleştirildiğinde 1,71TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. FAST Sisteminde işlem üst limiti 100.000 TL'dir. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.

ATM (Kartlı İşlem) : İş Bankası ATM'lerinden (Kartsız İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. Banka, 23,50 TL + BSMV işlem ücreti almaktadır.

ATM (Kartsız İşlem) : İş Bankası ATM'lerinden(Kartsız İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. Banka, 23,50 TL + BSMV işlem ücreti almaktadır. ATM'lerden kartsız yapılan para transferleri, diğer tüm elektronik bayilerde olduğu gibi, Nesine.com hesabınıza çekilemez tutar olarak yansır.


BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Cep/Mobil Bankacılık : Aktifbank müşterisi olup N Kolay cep/mobil uygulamasından para gönderebilirsiniz.

Gerçekleştireceğiniz para transferleriniz masrafsız, 0 komisyon!

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İnternet Bankacılığı: Şekerbank İnternet Şubesi'nden para gönderebilirsiniz. Banka, 6 TL+BSMV işlem ücreti işlem ücreti almaktadır.

Cep/Mobil Bankacılık: Şekerbank'ın cep/mobil uygulamasından para gönderebilirsiniz. Banka, 6 TL+BSMV işlem ücreti işlem ücreti almaktadır.

ATM (Kartlı İşlem): Şekerbank ATM'lerinden (Kartlı İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. Banka, 6 TL+BSMV işlem ücreti almaktadır.

ATM (Kartsız İşlem): Şekerbank ATM'lerinden (Kartsız İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. Banka, 6 TL+BSMV işlem ücreti almaktadır.

*Şekerbank Kartsız ATM kanalı üzerinden para yatırma işlemleri gerçekleştirebilmeniz için Şekerbank müşterisi olmanız gerekmektedir.

ATM'lerden kartsız yapılan para transferleri, diğer tüm elektronik bayilerde olduğu gibi, Nesine.com hesabınıza çekilemez tutar olarak yansır.

Telefon Bankacılığı : Şekerbank'ın 444 7 878 numaralı telefon bankacılık kanalını arayarak, Nesine.com hesabınıza para transferi yapabilirsiniz. Banka, işlem başına 6 TL+BSMV komisyon almaktadır.

Şekerbank'ın işlem politikası gereği, para transferi gerçekleştirilen tüm kanalları üzerinden minimum 10 TL’lik para yatırma işlemi yapılabilmektedir.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İnternet Bankacılığı : TEB İnternet Şubesi'nden para gönderebilirsiniz. Banka, 11,00 TL işlem ücreti almaktadır.

Cep/Mobil Bankacılık : TEB'in cep/mobil uygulamasından para gönderebilirsiniz. Banka, 11,00 TL işlem ücreti almaktadır.

FAST Kanalı : Banka, Fast (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) sistemi kullanılarak EFT saatinden önce işlem gerçekleştirildiğinde 1,14TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. EFT saatinden sonra işlem gerçekleştirildiğinde 1,71TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. FAST Sisteminde işlem üst limiti 100.000 TL'dir. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.

ATM (Kartlı İşlem) : TEB ATM'lerinden(Kartlı İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. Banka,12,00 TL işlem ücreti almaktadır.

ATM (Kartsız İşlem) : TEB ATM'lerinden(Kartsız İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. Banka, 12,00 TL işlem ücreti almaktadır. ATM'lerden kartsız yapılan para transferleri, diğer tüm elektronik bayilerde olduğu gibi, Nesine.com hesabınıza çekilemez tutar olarak yansır.

Telefon Bankacılığı : TEB'in 0850 200 0666 numaralı telefon bankacılık kanalını arayarak, Nesine.com hesabınıza para transferi yapabilirsiniz. Banka, işlem başına 12,00 TL işlem ücreti almaktadır.


BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İnternet Bankacılığı : Vakıfbank İnternet Şubesi'nden para gönderebilirsiniz.Banka, 9,00 TL işlem ücreti almaktadır.

Cep/Mobil Bankacılık : Vakıfbank'ın cep/mobil uygulamasından para gönderebilirsiniz.Banka, 9,00 TL işlem ücreti almaktadır.

FAST Kanalı : Banka, Fast (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) sistemi kullanılarak EFT saatinden önce işlem gerçekleştirildiğinde 1,14TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. EFT saatinden sonra işlem gerçekleştirildiğinde 1,71TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. FAST Sisteminde işlem üst limiti 100.000 TL'dir. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.

Telefon Bankacılığı : Vakıfbank'ın 0 850 222 0 724 numaralı telefon bankacılık kanalını arayarak, Nesine.com hesabınıza para transferi yapabilirsiniz. Banka, işlem başına 9,00 TL komisyon almaktadır.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İnternet Bankacılığı : Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden para gönderebilirsiniz. Banka, 20,00 TL işlem ücreti almaktadır.

Cep/Mobil Bankacılık : Yapı Kredi'nin cep/mobil uygulamasından para gönderebilirsiniz. Banka, 20,00 TL işlem ücreti almaktadır.

ATM (Kartlı İşlem) : Yapı Kredi ATM'lerinden(Kartlı İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. Banka, 25,00 TL işlem ücreti almaktadır.

ATM (Kartsız İşlem) : Yapı Kredi ATM'lerinden (Kartsız İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. Banka, 25,00 TL işlem ücreti almaktadır. ATM'lerden kartsız yapılan para transferleri, diğer tüm elektronik bayilerde olduğu gibi, Nesine.com hesabınıza çekilemez tutar olarak yansır.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İnternet Bankacılığı : Ziraat Bankası İnternet Şubesi'nden para gönderebilirsiniz. Banka, 3,00 TL işlem ücreti almaktadır.

Cep/Mobil Bankacılık : Ziraat Bankası'nın cep/mobil uygulamasından para gönderebilirsiniz. Banka, 3,00 TL işlem ücreti almaktadır.

FAST Kanalı : Banka, Fast (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) sistemi kullanılarak EFT saatinden önce işlem gerçekleştirildiğinde 1,14TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. EFT saatinden sonra işlem gerçekleştirildiğinde 1,71TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. FAST Sisteminde işlem üst limiti 100.000 TL'dir. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.

Atm (Kartlı İşlem) : Ziraat Bankası ATM'lerinden(Kartlı İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. Banka, 3,00 TL işlem ücreti almaktadır.

Telefon Bankacılığı : Ziraat Bankası'nın 444 00 00 numaralı telefon bankacılık kanalını arayarak, Nesine.com hesabınıza para transferi yapabilirsiniz. Banka, işlem başına 3,00 TL komisyon almaktadır.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İNTERNET/MOBİL BANKACILIĞI

Akbank’tan, diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine.com üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine.com’da kayıtlı Kimlik Numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir. 

Akbank İnternet Şubesi ya da cep/mobil bankacılığı kullanıyorsanız anında para gönderebilirsiniz.

Banka, 18,00 TL işlem ücreti almaktadır.

Akbank internet bankacılığı için para yatırma işlemlerinizi, ilgili bankanın internet şubesi üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Aktif Bank’tan, diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine.com üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine.com’da kayıtlı Kimlik Numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir.

Banka, 1,50 TL işlem ücreti almaktadır.

Aktif Bank İnternet Şubesi kullanıyorsanız Nesine.com hesabınıza anında para gönderebilirsiniz.

Aktif Bank internet bankacılığı için para yatırma işlemlerinizi, ilgili bankanın internet şubesi üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Alternatif Bank’tan, diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine.com üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine.com’da kayıtlı Kimlik Numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir.

Alternatif Bank İnternet Şubesi ya da cep/mobil bankacılığı kullanıyorsanız anında para gönderebilirsiniz. 

Banka, 6,00 TL işlem ücreti almaktadır.

Alternatif Bank internet bankacılığı için para yatırma işlemlerinizi, ilgili bankanın internet şubesi üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

Alternatif Bank iOS & Android Cep/Mobil uygulamaları aracılığıyla para yatırma işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

DenizBank’tan, diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine.com üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine.com’da kayıtlı Kimlik Numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir.

DenizBank İnternet Şubesi ya da cep/mobil bankacılığı kullanıyorsanız anında para gönderebilirsiniz. 

Banka,10,00 TL işlem ücreti almaktadır.

DenizBank internet bankacılığı için para yatırma işlemlerinizi, ilgili bankanın internet şubesi üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

DenizBank iOS & Android Cep/Mobil uygulamaları aracılığıyla para yatırma işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

ENPARA.COM'DA 0 KOMİSYON

Enpara.com’dan, diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine.com üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine.com’da kayıtlı Kimlik Numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir.

Enpara.com kullanıyorsanız anında para gönderebilirsiniz. Üstelik ENPARA.COM'dan ve cep/mobil uygulamasından gerçekleştireceğiniz para transferleriniz masrafsız!

Enpara.com internet bankacılığı için para yatırma işlemlerinizi, ilgili bankanın internet şubesi üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

Enpara.com iOS & Android Cep/Mobil uygulamaları aracılığıyla para yatırma işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

FİBABANKA'DA 0 KOMİSYON*

*Bankanın kendi iç süreçleri sonucunda belirlediği koşullardan en az birini sağlayan üyeler için şans oyunlarında para yatırma komisyon tutarı ücretsiz olabilmektedir. Bu koşullar sağlanmadığı takdirde tüm kanallar için para yatırma komisyonu, ilgili banka kanalları için 10 TL'dir. Detaylı bilgiye Fibabanka üzerinden ulaşabilirsiniz.

Fibabanka'dan, diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine.com üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine.com’da kayıtlı Kimlik Numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir.

Fibabanka İnternet Bankacılığı kullanıyorsanız anında para gönderebilirsiniz. Üstelik FİBABANKA'da gerçekleştireceğiniz para transferleriniz masrafsız!

Fibabanka internet bankacılığı için para yatırma işlemlerinizi, ilgili bankanın internet şubesi üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

Fibabanka iOS & Android Cep/Mobil uygulamaları aracılığıyla para yatırma işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Bankanın ücretlendirme politikası gereği, komisyon tutarları ve koşulları her ay değişebilmektedir.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

QNB Finansbank’tan, diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine.com üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine.com’da kayıtlı Kimlik Numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir.

QNB Finansbank İnternet Şubesi ya da cep/mobil bankacılığı kullanıyorsanız anında para gönderebilirsiniz. 

Banka, 21,00 TL işlem ücreti almaktadır.

QNB Finansbank internet bankacılığı için para yatırma işlemlerinizi, ilgili bankanın internet şubesi üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

QNB Finansbank iOS & Android Cep/Mobil uygulaması aracılığıyla para yatırma işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Garanti BBVA'dan, diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine.com üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine.com’da kayıtlı Kimlik Numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir.

Garanti BBVA İnternet Şubesi ya da cep/mobil bankacılığı kullanıyorsanız anında para gönderebilirsiniz. 

Banka, 20,00 TL işlem ücreti almaktadır.

Garanti BBVA internet bankacılığı için para yatırma işlemlerinizi, ilgili bankanın internet şubesi üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

Garanti BBVA iOS & Android Cep/Mobil uygulamaları aracılığıyla para yatırma işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ