Ücretsiz Para Yatırma

2Ücretsiz Ödeme Kanalları

2Ücretsiz Ödeme Kanalları

2Ücretsiz Ödeme Kanalları

2Ücretsiz Ödeme Kanalları

Bankalardan bir seçim yapmanız gerekmektedir.

1Ödeme Kanalları

2İnternet ve Mobil Bankacılık Kanalları

3İnternet Bankacılığı Hizmeti Veren Bankalar

3Cep / Mobil Bankacılık Hizmeti Veren Bankalar

2FAST Kanalları

2ATM İşlemleri Kartlı/Kartsız İşlemler Kanalları

3ATM Kartlı İşlemler Hizmeti Veren Bankalar

3ATM Kartsız İşlemler Hizmeti Veren Bankalar

2Telefon Bankacılığı Kanalları

2Nesine'den Yatır Kanalları

Ödeme kanallarından bir seçim yapmanız gerekmektedir.

1Bankalar

2Akbank Ödeme Kanalları

2Aktif Bank Ödeme Kanalları

2Alternatif Bank Ödeme Kanalları

2DenizBank Ödeme Kanalları

2Enpara.com Ödeme Kanalları

2Fibabanka Ödeme Kanalları

2QNB Finansbank Ödeme Kanalları

2Garanti BBVA Ödeme Kanalları

2Halkbank Ödeme Kanalları

2ICBC Ödeme Kanalları

2ING Ödeme Kanalları

2İş Bankası Ödeme Kanalları

2NKOLAY Ödeme Kanalları

2Şekerbank Ödeme Kanalları

2TEB Ödeme Kanalları

2Vakıfbank Ödeme Kanalları

2Yapı Kredi Ödeme Kanalları

2Ziraat Bankası Ödeme Kanalları

Bankalardan bir seçim yapmanız gerekmektedir.

Sık Sorulan Sorular

Kanallar ile ilgili detaylı bilgiye ilgili bankaya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İnternet / Mobil BankacılığıFASTTelefon BankacılığıATM - Kartlı İşlemATM - Kartsız İşlem
ÜcretsizÜcretsiz   
*Ücretsiz *Ücretsiz  
Ücretsiz    
Ücretsiz    


*Fibabanka para yatırma kanalları için, bankanın kendi iç süreçleri sonucunda belirlediği koşullardan en az birini sağlayan üyeler için şans oyunlarında para yatırma komisyon tutarı ücretsiz olabilmektedir.

  •  Yasal mevzuat düzenlemeleri gereği, 01 Ocak 2014 tarihi itibariyle sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine.com üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine.com'da kayıtlı Kimlik Numarasının aynı olması, size ait olması gerekmektedir.
  • ATM'lerden kartsız yapılan para transferleri, diğer tüm elektronik bayilerde olduğu gibi, Nesine.com hesabınıza çekilemez tutar olarak yansır. 
  • Yasal mevzuat düzenlemeleri gereği 16 Mayıs 2016 tarihi itibarıyla mobil ödeme ile para transferi yapılamamaktadır. Anlaşmalı bankaların internet, telefon, cep-mobil bankacılığı, ATM’lerin kartlı-kartsız işlem kanalı ile anlaşma dışı bankalarda ise EFT kanalını kullanarak para yatırma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 
  •  Nesine.com üye numaranızı kullanarak, üye hesabınıza, bankaların vadesiz mevduat hesaplarından para transferi yapmanız gerekmektedir. Bunun için sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine.com üyeliğinize para gönderebilirsiniz.
  • Anlaşmalı bankalarımızın ödeme kanallarından veya anlaşma dışı bankalardan EFT ile para transferi gerçekleştirebilirsiniz. Anlaşmalı bankaların para yatırma kanallarına ait özet bilgilere aşağıdaki tablo üzerinden erişebilirsiniz.


 

Size ait bir banka hesap kanalı aracılığı ile sadece kendi Nesine.com üye hesabınıza para gönderimi yapabilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine.com'da kayıtlı Kimlik numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir.

Size ait olmayan bir Nesine.com üyelik hesabına para gönderimi yapamazsınız.

Önemli Bilgilendirme: EFT işlemlerinizin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için, lütfen işlem yaptığınız bankada kimlik numarası bilginizin kayıtlı olduğundan emin olunuz. EFT ile yapılan para transferleri işlem dekontunuzun üzerinde yer alan kimlik numarasına ait üyeliğe aktarılacaktır. Yani üye numaranızın karşılığı olan Nesine.com hesabınızdaki kimlik bilgisi ile dekont üzerinde işlemi gerçekleştiren kullanıcıya ait kimlik bilgilerinin uyuşması gerekmektedir.

EFT ile yapacağınız para transfer işlemlerinde, sadece kendinize ait Nesine.com üyelik hesabınıza para gönderimi yapabilirsiniz.

Sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine.com üyeliğinize para gönderebilirsiniz!

Anlaşmalı Bankalar Dışında Para Göndermek;

Tüm bankalardan Nesine’ye para göndermek için; Garanti Bankası TR06 0006 2000 3820 0006 2955 55 IBAN bilgisini kullanarak kendinize ait Nesine.com üye numaranızla EFT yapabilirsiniz.

Aşağıdaki adımları takip ederek EFT ile para transferini gerçekleştirebilirsiniz.

- Alıcı İsmi alanına : "NESİNE.COM" yazılması gerekmektedir. Yazılmaması, tutarın Nesine.com'a ulaşmadan iade olmasına neden olabilecektir.

- Banka Bilgisi : Garanti Bankası

- IBAN alanına : TR06 0006 2000 3820 0006 2955 55

- Açıklama alanına : Açıklama alanına dilerseniz "Üye Numaranızı" yazabilirsiniz. Üye numaranızı yazmanız, transferde yaşanabilecek olası sorunlarda sizinle irtibat kurabilmemizi ve daha hızlı yardımcı olabilmemizi sağlayacaktır.

Tutar alanına: EFT saatleri içinde dilediğiniz tutarı, EFT saatleri dışında (FAST) sistemi kullanılarak yapılacak olan para transferleri için maksimum 100.000 TL yazarak işlem yapabilirsiniz. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.


EFT ile ödeme yapma adımlarında dikkat edilmesi gereken noktalar:

- EFT işlemleri hafta içi 17:00'ye kadar gerçekleşmektedir. Para aktarımlarınızı bu saatten önce yapınız. Aksi durumda paranız bir sonraki iş günü Nesine.com hesabınıza aktarılacaktır.

- FAST sistemi ile mesai saatleri dışında da farklı bankalar ile 7/24 para yatırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. FAST Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi İçin Hemen Tıklayın!

- Alıcı kısmına mutlaka NESİNE.COM yazın. Farklı bir isim yazılması durumunda gönderilen tutar banka hesabımıza geçmeyecektir.

- Lütfen işlem yaptığınız bankada kimlik numarası bilginizin kayıtlı olduğundan emin olunuz.

- Açıklama alanına dilerseniz "Üye Numaranızı" yazabilirsiniz. Üye numaranızı yazmanız, transferde yaşanabilecek olası sorunlarda sizinle irtibat kurabilmemizi ve daha hızlı yardımcı olabilmemizi sağlayacaktır.

- Bankaların EFT / FAST menüleri birbirinden farklılık gösterebilir. Minimum EFT yapılacak tutar ve işlem ücretleri bankalar tarafından belirlenmektedir.

Papara, Ininal, Paycell gibi ön ödemeli kartlar üzerinden Nesine.com’a para transferi yapılamamaktadır.