UYGULAMAYI NASIL YÜKLEYECEĞİM?

Aşağıdaki butona tıklayarak uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.


Ayrıca;

1) Nesine uygulamasını, iPhone'nda yer alan App Store'dan "nesine" kelimesini arayarak doğrudan telefonunuza indirebilirsiniz...

2) Nesine uygulamasını, App Store'dan iTunes üzerinden iPhone'unuza indirebilirsiniz.

3) iPhone'nunuzdaki barkod okuyucu uygulaması ile aşağıdaki barkodu okutarak, uygulamamızı telefonunuza indirebilirsiniz.
Not: Apple, iOS 12.0'ın altındaki sürümler için yeni uygulama güncellemeleri ya da yüklemelerine izin vermemektedir. Bu sebeple uygulamamız; iPhone, iPod touch ile uyumlu iOS 12.0 veya üst sürümünü gerektirmektedir.


İŞTE İPHONE UYGULAMASININ ÖZELLİKLERİ

Nesine'nin çok daha kapsamlı iPhone uygulamasında internet sitemizde sunulan birçok özelliği bulacaksınız.

Uygulamamız ile İDDAA, CANLI İDDAA oynayabilir, SPOR TOTO kuponu yapabilir ve iddaa bültenindeki maçları ÜCRETSİZ olarak CANLI izleyebilirsiniz!

Milyonlarca bahisseveri bir araya getiren kupon paylaşım platformu KUPONDAŞ’ta takip ettiklerinizin kuponlarını görebilir, istediğiniz kişilerin kupon paylaşımlarına dair ANLIK BİLDİRİM (Push Mesaj) alabilirsiniz. Paylaşılan IDDAA kuponlarını oynayabilir, kendi oynadığınız kuponu KUPONDAŞ’ta paylaşabilir ve aynı zamanda Kupondaş'ta "Vitrin"e çıkanları inceleyebilirsiniz.

"Hem Oyna Hem İzle" özelliği ile 'CANLI İZLE' hizmetini Türkiye'de yıllardır sürdüren ve bu özelliği Türkiye ile ilk tanıştıran marka Nesine; başta Futbol ve Basketbol olmak üzere Tenis, Voleybol, Hentbol ve Bilardo kategorilerinden maçları barındıran çok geniş bir lig ağına sahiptir.

Ayrıca maçlar için tahminde bulunup yorum yazabilir ve diğer üyeler ile editörler tarafından yazılan yorumlara, yapılan tahminlere ulaşabilirsiniz!

Ayarlarım bölümü aracılığı ile tercihlerinize göre Futbol müsabakaları için ANLIK BİLDİRİMLERİ, TAKİP ETTİKLERİM bölümü aracılığı ile tercih ettiğiniz Futbol ve Basketbol müsabakalarının detaylarını kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Aynı zamanda hesap bilgilerinizi kontrol edebilir, para çekme talebinizi anında iletebilir, bekleyen kuponlarınızı yönetebilir, Nesine destek ekibi ile mesajlaşabilir, kampanya ve duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz.