0 KOMİSYON! PARA YATIRMA İŞLEMLERİNDE ÜCRETSİZ OLAN BANKALAR

Kanallar ile ilgili detaylı bilgiye ilgili bankaya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İnternet / Mobil BankacılığıFASTTelefon BankacılığıATM - Kartlı İşlemATM - Kartsız İşlem
ÜcretsizÜcretsiz   
*Ücretsiz *Ücretsiz  
Ücretsiz    
Ücretsiz    


*Fibabanka para yatırma kanalları için, bankanın kendi iç süreçleri sonucunda belirlediği koşullardan en az birini sağlayan üyeler için şans oyunlarında para yatırma komisyon tutarı ücretsiz olabilmektedir.

HANGİ BANKALARDAN, NASIL PARA YATIRABİLİRİM?

  •  Nesine üye numaranızı kullanarak, üye hesabınıza, bankaların vadesiz mevduat hesaplarından para transferi yapmanız gerekmektedir. Bunun için sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine üyeliğinize para gönderebilirsiniz.
  • Anlaşmalı bankalarımızın ödeme kanallarından veya anlaşma dışı bankalardan EFT ile para transferi gerçekleştirebilirsiniz. Anlaşmalı bankaların para yatırma kanallarına ait özet bilgilere aşağıdaki tablo üzerinden erişebilirsiniz.Kanallar ile ilgili detaylı bilgiye ilgili bankaya tıklayarak ulaşabilirsiniz.  •  Yasal mevzuat düzenlemeleri gereği, 01 Ocak 2014 tarihi itibariyle sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine'de kayıtlı Kimlik Numarasının aynı olması, size ait olması gerekmektedir.
  • ATM'lerden kartsız yapılan para transferleri, diğer tüm elektronik bayilerde olduğu gibi, Nesine hesabınıza çekilemez tutar olarak yansır. 
  • Yasal mevzuat düzenlemeleri gereği 16 Mayıs 2016 tarihi itibarıyla mobil ödeme ile para transferi yapılamamaktadır. Anlaşmalı bankaların internet, telefon, cep-mobil bankacılığı, ATM’lerin kartlı-kartsız işlem kanalı ile anlaşma dışı bankalarda ise EFT kanalını kullanarak para yatırma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 


Kanallar ile ilgili detaylı bilgiye ilgili bankaya tıklayarak ulaşabilirsiniz.EFT (ELEKTRONİK FON TRANSFERİ)

Önemli Bilgilendirme: EFT işlemlerinizin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için, lütfen işlem yaptığınız bankada kimlik numarası bilginizin kayıtlı olduğundan emin olunuz. EFT ile yapılan para transferleri işlem dekontunuzun üzerinde yer alan kimlik numarasına ait üyeliğe aktarılacaktır. Yani üye numaranızın karşılığı olan Nesine hesabınızdaki kimlik bilgisi ile dekont üzerinde işlemi gerçekleştiren kullanıcıya ait kimlik bilgilerinin uyuşması gerekmektedir.

EFT ile yapacağınız para transfer işlemlerinde, sadece kendinize ait Nesine üyelik hesabınıza para gönderimi yapabilirsiniz.

Sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine üyeliğinize para gönderebilirsiniz!

Anlaşmalı Bankalar Dışında Para Göndermek;

Tüm bankalardan Nesine’ye para göndermek için; Garanti Bankası TR06 0006 2000 3820 0006 2955 55 IBAN bilgisini kullanarak kendinize ait Nesine üye numaranızla EFT yapabilirsiniz.

Aşağıdaki adımları takip ederek EFT ile para transferini gerçekleştirebilirsiniz.

- Alıcı İsmi alanına : "NESİNE" yazılması gerekmektedir. Yazılmaması, tutarın Nesine'ye ulaşmadan iade olmasına neden olabilecektir.

- Banka Bilgisi : Garanti Bankası

- IBAN alanına : TR06 0006 2000 3820 0006 2955 55

- Açıklama alanına : Açıklama alanına dilerseniz "Üye Numaranızı" yazabilirsiniz. Üye numaranızı yazmanız, transferde yaşanabilecek olası sorunlarda sizinle irtibat kurabilmemizi ve daha hızlı yardımcı olabilmemizi sağlayacaktır.

Tutar alanına: EFT saatleri içinde dilediğiniz tutarı, EFT saatleri dışında (FAST) sistemi kullanılarak yapılacak olan para transferleri için maksimum 100.000 TL yazarak işlem yapabilirsiniz. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.


EFT ile ödeme yapma adımlarında dikkat edilmesi gereken noktalar:

- EFT işlemleri hafta içi 17:00'ye kadar gerçekleşmektedir. Para aktarımlarınızı bu saatten önce yapınız. Aksi durumda paranız bir sonraki iş günü Nesine hesabınıza aktarılacaktır.

- FAST sistemi ile mesai saatleri dışında da farklı bankalar ile 7/24 para yatırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. FAST Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi İçin Hemen Tıklayın!

- Alıcı kısmına mutlaka NESİNE yazın. Farklı bir isim yazılması durumunda gönderilen tutar banka hesabımıza geçmeyecektir.

- Lütfen işlem yaptığınız bankada kimlik numarası bilginizin kayıtlı olduğundan emin olunuz.

- Açıklama alanına dilerseniz "Üye Numaranızı" yazabilirsiniz. Üye numaranızı yazmanız, transferde yaşanabilecek olası sorunlarda sizinle irtibat kurabilmemizi ve daha hızlı yardımcı olabilmemizi sağlayacaktır.

- Bankaların EFT / FAST menüleri birbirinden farklılık gösterebilir. Minimum EFT yapılacak tutar ve işlem ücretleri bankalar tarafından belirlenmektedir.

Papara, Ininal, Paycell gibi ön ödemeli kartlar üzerinden Nesine’ye para transferi yapılamamaktadır.

Tüm bankalardan Nesine'ye para göndermek için; TR06 0006 2000 3820 0006 2955 55 ( Garanti Bankası ) IBAN bilgisini kullanarak kendinize ait Nesine üye numaranızla EFT yapabilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme: EFT / Havale ile yapacağınız para transfer işlemlerinde, sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine üyeliğinize para gönderebilirsiniz ve EFT işlemlerinizin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için, lütfen işlem yaptığınız bankada kimlik numarası bilginizin kayıtlı olduğundan emin olunuz. EFT / HAVALE ile yapılan para transferleri işlem dekontunuzun üzerinde yer alan kimlik numarasına ait üyeliğe aktarılacaktır. Yani üye numaranızın karşılığı olan Nesine hesabınızdaki kimlik bilgisi ile dekont üzerinde işlemi gerçekleştiren kullanıcıya ait kimlik bilgilerinin uyuşması gerekmektedir.

Aşağıdaki adımları takip ederek EFT / HAVALE ile para transferini gerçekleştirebilirsiniz.

- Alıcı İsmi alanına: "NESİNE" yazılması gerekmektedir. Yazılmaması, tutarın Nesine'ye ulaşmadan iade olmasına neden olabilecektir.

- Banka Bilgisi: Garanti Bankası

- IBAN alanına: TR06 0006 2000 3820 0006 2955 55

- Açıklama alanına: Açıklama alanına dilerseniz "Üye Numaranızı" yazabilirsiniz. Üye numaranızı yazmanız, transferde yaşanabilecek olası sorunlarda sizinle irtibat kurabilmemizi ve daha hızlı yardımcı olabilmemizi sağlayacaktır.

- Tutar alanına: EFT saatleri içinde dilediğiniz tutarı, EFT saatleri dışında (FAST) sistemi kullanılarak yapılacak olan para transferleri için maksimum 100.000 TL yazarak işlem yapabilirsiniz. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.


EFT ile ödeme yapma adımlarında dikkat edilmesi gereken noktalar:

- EFT işlemleri hafta içi 17:00'ye kadar gerçekleşmektedir. Para aktarımlarınızı bu saatten önce yapınız. Aksi durumda paranız bir sonraki iş günü Nesine hesabınıza aktarılacaktır.

- FAST sistemi ile mesai saatleri dışında da farklı bankalar ile 7/24 para yatırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. FAST Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi İçin Hemen Tıklayın!

- Alıcı kısmına mutlaka NESİNE yazın. Farklı bir isim yazılması durumunda gönderilen tutar banka hesabımıza geçmeyecektir.

- Lütfen işlem yaptığınız bankada kimlik numarası bilginizin kayıtlı olduğundan emin olunuz.

- Açıklama alanına dilerseniz "Üye Numaranızı" yazabilirsiniz. Üye numaranızı yazmanız, transferde yaşanabilecek olası sorunlarda sizinle irtibat kurabilmemizi ve daha hızlı yardımcı olabilmemizi sağlayacaktır.

- Bankaların EFT / FAST menüleri birbirinden farklılık gösterebilir. Minimum EFT yapılacak tutar ve işlem ücretleri bankalar tarafından belirlenmektedir.

Papara, Ininal, Paycell gibi ön ödemeli kartlar üzerinden Nesine'ye para transferi yapılamamaktadır.

NESİNE'DEN YATIR SİSTEMİ

Nesine'den Yatır Sistemi, banka hesaplarınızdan Nesine üye hesabınıza para yatırma işlemlerinize kolaylık sağlamak amacı ile gerçekleştirilen bir hizmettir. Nesine ile bankaların teknik entegrasyonu ile sağlanmış, hızlı ve güvenli para yatırma metodudur.

Nesine'den Yatır işlemleri, bankaların internet veya mobil uygulamaları üzerinden gerçekleştirilen şans oyunu ödemelerinden, işlem güvenliği açısından hiçbir farkı bulunmamaktadır.

Vakıfbank Hızlı Ödeme; Nesine sitesinden ayrılmadan, banka aracılığı ile sağlanan arayüz üstünden Nesine'deki üye hesabınıza para transferi yapabileceğiniz HIZLI PARA YATIRMA sistemidir.

NASIL PARA YATIRILIR?

Bankanızın İnternet Bankacılığı şifresini kullanarak hesabınıza para transferi yapabilirsiniz. Hesabım > Para Yatır adımını kullanarak açılan para yatırma işlemleri menüsünde VAKIFBANK HIZLI ÖDEME'yi seçtikten sonra, yatırmak istediğiniz tutarı girip onaylayın. Açılacak pencerede, Vakıfbank internet bankacılığı şifreniz ile bankanız tarafından sunulan ekranlara bağlantı yaparak kolayca para transferini gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Direkt Öde; Nesine sitesinden ayrılmadan, banka aracılığı ile sağlanan arayüz üstünden Nesine'deki üye hesabınıza para transferi yapabileceğiniz HIZLI PARA YATIRMA sistemidir.

NASIL PARA YATIRILIR?

Bankanızın İnternet Bankacılığı şifresini kullanarak hesabınıza para transferi yapabilirsiniz. Hesabım > Para Yatır adımını kullanarak açılan para yatırma işlemleri menüsünde AKBANK DİREKT ÖDE'yi seçtikten sonra, yatırmak istediğiniz tutarı girip onaylayın. Açılacak pencerede, Akbank internet şifreniz ile bankanız tarafından sunulan ekranlara bağlantı yaparak kolayca para transferini gerçekleştirebilirsiniz.

Nesine'den Yatır Sistemi, şimdilik AKBANK DİREKT ÖDE ve Vakıfbank Kolay Transfer sistemi ile iki bankada kullanılmaktadır.

 

Nesine'den Yatır Sistemi, Nesine ile bankaların teknik entegrasyonu ile sağlanmış, hızlı ve güvenli para yatırma metodudur. Nesine'den Yatır işlemleri, bankaların internet veya mobil uygulamaları üzerinden gerçekleştirilen şans oyunu ödemelerinden, işlem güvenliği açısından hiçbir farkı bulunmamaktadır.

AKBANK, Nesine'den Yatır işlemlerinde; 18 TL işlem ücreti almaktadır.

Nesine'den Yatır işlemleri için; Akbank ile gerçekleştirilen anlaşmalar gereğince, gerçekleşen her işlem için 15 TL işlem ücreti banka tarafından tahsil edilmektedir.

VAKIFBANK, Nesine'den Yatır işlemlerinde; 9 TL işlem ücreti almaktadır.

Nesine'den Yatır işlemleri için; Vakıfbank ile gerçekleştirilen anlaşmalar gereğince, gerçekleşen her işlem için 9 TL işlem ücreti banka tarafından tahsil edilmektedir.

BANKALARA GÖRE PARA YATIRMA KANAL BİLGİLERİ VE DETAYLARI

İnternet Bankacılığı : Banka, internet bankacılığı kanalını kullanarak yapacağınız tüm para transferi işlemlerinizde 18,00 TL işlem ücreti almaktadır.

Cep/Mobil Bankacılık : Banka, cep/mobil uygulamasından yapacağınız tüm para transferi işlemlerinizde 18,00 TL işlem ücreti almaktadır.

FAST Kanalı : Banka, Fast (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) sistemi kullanılarak EFT saatinden önce işlem gerçekleştirildiğinde 1,14TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. EFT saatinden sonra işlem gerçekleştirildiğinde 1,71TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. FAST Sisteminde işlem üst limiti 100.000 TL'dir. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.

ATM (Kartlı İşlem) : Akbank ATM'lerinden (Kartsız İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. Banka tüm para transfer işlemlerinizden 23,00TL işlem ücreti almaktadır.

ATM (Kartsız İşlem) : Akbank ATM'lerinden(Kartsız İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. Banka, 23,00 TL işlem ücreti almaktadır. ATM'lerden kartsız yapılan para transferleri, diğer tüm elektronik bayilerde olduğu gibi, Nesine hesabınıza çekilemez tutar olarak yansır.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İnternet Bankacılığı : Aktif Bank İnternet Şubesi'nden para gönderebilirsiniz. Banka, 1,50 TL işlem ücreti almaktadır.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İnternet Bankacılığı : Alternatif Bank'tan gerçekleştireceğiniz para transferleriniz masrafsız, 0 komisyon!

Cep/Mobil Bankacılık : Alternatif Bank cep/mobil uygulamasından gerçekleştireceğiniz para transferleriniz masrafsız, 0 komisyon!


BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İnternet Bankacılığı : DenizBank İnternet Şubesi'nden para gönderebilirsiniz. Banka, 15 TL işlem ücreti almaktadır.

Cep/Mobil Bankacılık : DenizBankcep/mobil uygulamasından para gönderebilirsiniz. Banka, 15 TL işlem ücreti almaktadır.

FAST Kanalı : Banka, Fast (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) sistemi kullanılarak EFT saatinden önce işlem gerçekleştirildiğinde 1,14TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. EFT saatinden sonra işlem gerçekleştirildiğinde 1,71TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. FAST Sisteminde işlem üst limiti 100.000 TL'dir. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.

ATM (Kartlı İşlem) :  DenizBank ATM'lerinden (Kartlı İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. Banka, 15 TL işlem ücreti almaktadır.

Telefon Bankacılığı :  DenizBank'ın 0850 222 0 800 numaralı telefon bankacılık kanalını arayarak, Nesine hesabınıza para transferi yapabilirsiniz. Banka, işlem başına 15 TL komisyon almaktadır.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

ENPARA.COM'DA MASRAF YOK, 0 KOMİSYON!

İnternet Bankacılığı : ENPARA.COM'dan gerçekleştireceğiniz para transferleriniz masrafsız, 0 komisyon!

Cep/Mobil Bankacılık : ENPARA.COM cep/mobil uygulamasından gerçekleştireceğiniz para transferleriniz masrafsız, 0 komisyon!

FAST Kanalı : ENPARA.COM’dan Fast (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) sistemi kullanılarak gerçekleştireceğiniz tüm para transferleriniz masrafsız, 0 komisyon! FAST Sisteminde tek işlem üst limiti 100.000 TL'dir. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.

Telefon Bankacılığı : Enpara.com'un 0 850 222 36 63 numaralı telefon bankacılık kanalını arayarak, Nesine hesabınıza para transferi yapabilirsiniz.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İnternet Bankacılığı : Fibabanka'nın kendi iç süreçleri sonucunda belirlediği koşullardan en az birini sağlamanız halinde internet şubesinden gerçekleştireceğiniz para transferleriniz masrafsız*, 0 Komisyon!

Cep/Mobil Bankacılık : Fibabanka'nın kendi iç süreçleri sonucunda belirlediği koşullardan en az birini sağlamanız halinde cep/mobil uygulamasından gerçekleştireceğiniz para transferleriniz masrafsız*, 0 Komisyon!

FAST Kanalı : Banka, Fast (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) sistemi kullanılarak EFT saatinden önce işlem gerçekleştirildiğinde 1,14TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. EFT saatinden sonra işlem gerçekleştirildiğinde 1,71TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. FAST Sisteminde işlem üst limiti 100.000 TL'dir. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.

*Bankanın ücretlendirme politikası gereği, komisyon tutarları ve koşulları her ay değişebilmektedir. Bankanın kendi iç süreçleri sonucunda belirlediği koşullardan en az birini sağlayan üyeler için şans oyunlarında para yatırma komisyon tutarı ücretsiz olabilmektedir. Bu koşullar sağlanmadığı takdirde tüm kanallar için para yatırma komisyonu, ilgili banka kanalları için 20 TL'dir. Detaylı bilgiye Fibabanka üzerinden ulaşabilirsiniz.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İnternet Bankacılığı : QNB Finansbank İnternet Şubesi'nden para gönderebilirsiniz. Banka 21,00 TL işlem ücreti almaktadır.

Cep/Mobil Bankacılık : QNB Finansbank'ın cep/mobil uygulamasından para gönderebilirsiniz. Banka 21,00 TL işlem ücreti almaktadır.

FAST Kanalı : Banka, Fast (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) sistemi kullanılarak EFT saatinden önce işlem gerçekleştirildiğinde 1,14TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. EFT saatinden sonra işlem gerçekleştirildiğinde 1,71TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. FAST Sisteminde işlem üst limiti 100.000 TL'dir. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.

ATM (Kartlı İşlem) : QNB Finansbank ATM'lerinden (Kartlı İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. Banka 21,00 TL işlem ücreti almaktadır.

ATM (Kartsız İşlem) : QNB Finansbank ATM'lerinden(Kartsız İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. Banka, 21,00 TL işlem ücreti almaktadır. ATM'lerden kartsız yapılan para transferleri, diğer tüm elektronik bayilerde olduğu gibi, Nesine hesabınıza çekilemez tutar olarak yansır.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İnternet Bankacılığı : Garanti BBVA İnternet Şubesi'nden para gönderebilirsiniz. Banka, 20,00 TL işlem ücreti almaktadır.

Cep/Mobil Bankacılık : Garanti BBVA cep/mobil uygulamasından para gönderebilirsiniz. Banka, 20,00 TL işlem ücreti almaktadır.

FAST Kanalı : Nesine'nin TR06 0006 2000 3820 0006 2955 55 numaralı IBAN hesabının, Garanti Bankası'na ait olması nedeniyle, bu bankadan yapacağınız para transferlerini "Havale" olarak 7/24 gerçekleştirebilirsiniz. 

Garanti Bankası Havale İşlem Ücretleri İçin Tıklayınız

ATM (Kartlı İşlem) : Garanti BBVA ATM'lerinden (Kartlı İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. Banka, 25,00 TL işlem ücreti almaktadır.

ATM (Kartsız İşlem) : Garanti BBVA ATM'lerinden(Kartsız İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. Banka, 25,00 TL işlem ücreti almaktadır. ATM'lerden kartsız yapılan para transferleri, diğer tüm elektronik bayilerde olduğu gibi, Nesine hesabınıza çekilemez tutar olarak yansır.

Telefon Bankacılığı : Garanti BBVA'nın 444 0 333 numaralı telefon bankacılık kanalını arayarak, Nesine hesabınıza para transferi yapabilirsiniz. Banka, işlem başına 30,00 TL komisyon almaktadır.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İnternet Bankacılığı : Banka, internet bankacılığı kanalını kullanarak yapacağınız tüm para transferi işlemlerinizde 9,00 TL + BSMV işlem ücreti almaktadır.

Cep/Mobil Bankacılık : Banka, cep/mobil uygulamasından yapacağınız tüm para transferi işlemlerinizde 9,00 TL + BSMV işlem ücreti almaktadır.

FAST Kanalı : Banka, Fast (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) sistemi kullanılarak EFT saatinden önce işlem gerçekleştirildiğinde 1,14TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. EFT saatinden sonra işlem gerçekleştirildiğinde 1,71TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. FAST Sisteminde işlem üst limiti 100.000 TL'dir. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.

Telefon Bankacılığı : Halkbank'ın 0850 222 04 00 numaralı telefon bankacılık kanalını arayarak, Nesine hesabınıza para transferi yapabilirsiniz. Banka, işlem başına 9,00 TL + BSMV komisyon almaktadır.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İnternet Bankacılığı : ICBC İnternet Şubesi'nden para gönderebilirsiniz. Banka, 10,00 TL işlem ücreti almaktadır.

Cep/Mobil Bankacılık :ICBC cep/mobil uygulamasından para gönderebilirsiniz. Banka, 10,00 TL işlem ücreti almaktadır.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İnternet Bankacılığı : ING İnternet Şubesi'nden para gönderebilirsiniz. Banka, 18,00 TL işlem ücreti almaktadır.

Cep/Mobil Bankacılık : ING cep/mobil uygulamasından para gönderebilirsiniz. Banka, 18,00 TL işlem ücreti almaktadır.

FAST Kanalı : Banka, Fast (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) sistemi kullanılarak EFT saatinden önce işlem gerçekleştirildiğinde 1,14TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. EFT saatinden sonra işlem gerçekleştirildiğinde 1,71TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. FAST Sisteminde işlem üst limiti 100.000 TL'dir. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.

ATM (Kartlı İşlem) : ING ATM'lerinden(Kartlı İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. Banka, 20,00 TL işlem ücreti almaktadır.

ATM (Kartsız İşlem) : ING ATM'lerinden(Kartsız İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. Banka, 20,00 TL işlem ücreti almaktadır. ATM'lerden kartsız yapılan para transferleri, diğer tüm elektronik bayilerde olduğu gibi, Nesine hesabınıza çekilemez tutar olarak yansır.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İnternet Bankacılığı : İş Bankası İnternet Şubesi'nden para gönderebilirsiniz. Banka, 19,00 TL + BSMV işlem ücreti işlem ücreti almaktadır.

Cep/Mobil Bankacılık : İş Bankası'nın cep/mobil uygulamasından para gönderebilirsiniz. Banka, 19,00 TL + BSMV işlem ücreti işlem ücreti almaktadır.

FAST Kanalı : Banka, Fast (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) sistemi kullanılarak EFT saatinden önce işlem gerçekleştirildiğinde 1,14TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. EFT saatinden sonra işlem gerçekleştirildiğinde 1,71TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. FAST Sisteminde işlem üst limiti 100.000 TL'dir. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.

ATM (Kartlı İşlem) : İş Bankası ATM'lerinden (Kartsız İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. Banka, 23,50 TL + BSMV işlem ücreti almaktadır.

ATM (Kartsız İşlem) : İş Bankası ATM'lerinden(Kartsız İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. Banka, 23,50 TL + BSMV işlem ücreti almaktadır. ATM'lerden kartsız yapılan para transferleri, diğer tüm elektronik bayilerde olduğu gibi, Nesine hesabınıza çekilemez tutar olarak yansır.


BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Cep/Mobil Bankacılık : Aktifbank müşterisi olup N Kolay cep/mobil uygulamasından para gönderebilirsiniz.

Gerçekleştireceğiniz para transferleriniz masrafsız, 0 komisyon!

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İnternet Bankacılığı: Şekerbank İnternet Şubesi'nden para gönderebilirsiniz. Banka, 6 TL+BSMV işlem ücreti işlem ücreti almaktadır.

Cep/Mobil Bankacılık: Şekerbank'ın cep/mobil uygulamasından para gönderebilirsiniz. Banka, 6 TL+BSMV işlem ücreti işlem ücreti almaktadır.

ATM (Kartlı İşlem): Şekerbank ATM'lerinden (Kartlı İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. Banka, 6 TL+BSMV işlem ücreti almaktadır.

ATM (Kartsız İşlem): Şekerbank ATM'lerinden (Kartsız İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. Banka, 6 TL+BSMV işlem ücreti almaktadır.

*Şekerbank Kartsız ATM kanalı üzerinden para yatırma işlemleri gerçekleştirebilmeniz için Şekerbank müşterisi olmanız gerekmektedir.

ATM'lerden kartsız yapılan para transferleri, diğer tüm elektronik bayilerde olduğu gibi, Nesine hesabınıza çekilemez tutar olarak yansır.

Telefon Bankacılığı : Şekerbank'ın 444 7 878 numaralı telefon bankacılık kanalını arayarak, Nesine hesabınıza para transferi yapabilirsiniz. Banka, işlem başına 6 TL+BSMV komisyon almaktadır.

Şekerbank'ın işlem politikası gereği, para transferi gerçekleştirilen tüm kanalları üzerinden minimum 10 TL’lik para yatırma işlemi yapılabilmektedir.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İnternet Bankacılığı : TEB İnternet Şubesi'nden para gönderebilirsiniz. Banka, 11,00 TL işlem ücreti almaktadır.

Cep/Mobil Bankacılık : TEB'in cep/mobil uygulamasından para gönderebilirsiniz. Banka, 11,00 TL işlem ücreti almaktadır.

FAST Kanalı : Banka, Fast (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) sistemi kullanılarak EFT saatinden önce işlem gerçekleştirildiğinde 1,14TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. EFT saatinden sonra işlem gerçekleştirildiğinde 1,71TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. FAST Sisteminde işlem üst limiti 100.000 TL'dir. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.

ATM (Kartlı İşlem) : TEB ATM'lerinden(Kartlı İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. Banka,12,00 TL işlem ücreti almaktadır.

ATM (Kartsız İşlem) : TEB ATM'lerinden(Kartsız İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. Banka, 12,00 TL işlem ücreti almaktadır. ATM'lerden kartsız yapılan para transferleri, diğer tüm elektronik bayilerde olduğu gibi, Nesine hesabınıza çekilemez tutar olarak yansır.

Telefon Bankacılığı : TEB'in 0850 200 0666 numaralı telefon bankacılık kanalını arayarak, Nesine hesabınıza para transferi yapabilirsiniz. Banka, işlem başına 12,00 TL işlem ücreti almaktadır.


BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İnternet Bankacılığı : Vakıfbank İnternet Şubesi'nden para gönderebilirsiniz.Banka, 9,00 TL işlem ücreti almaktadır.

Cep/Mobil Bankacılık : Vakıfbank'ın cep/mobil uygulamasından para gönderebilirsiniz.Banka, 9,00 TL işlem ücreti almaktadır.

FAST Kanalı : Banka, Fast (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) sistemi kullanılarak EFT saatinden önce işlem gerçekleştirildiğinde 1,14TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. EFT saatinden sonra işlem gerçekleştirildiğinde 1,71TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. FAST Sisteminde işlem üst limiti 100.000 TL'dir. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.

Telefon Bankacılığı : Vakıfbank'ın 0 850 222 0 724 numaralı telefon bankacılık kanalını arayarak, Nesine hesabınıza para transferi yapabilirsiniz. Banka, işlem başına 9,00 TL komisyon almaktadır.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İnternet Bankacılığı : Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden para gönderebilirsiniz. Banka, 20,00 TL işlem ücreti almaktadır.

Cep/Mobil Bankacılık : Yapı Kredi'nin cep/mobil uygulamasından para gönderebilirsiniz. Banka, 20,00 TL işlem ücreti almaktadır.

ATM (Kartlı İşlem) : Yapı Kredi ATM'lerinden(Kartlı İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. Banka, 25,00 TL işlem ücreti almaktadır.

ATM (Kartsız İşlem) : Yapı Kredi ATM'lerinden (Kartsız İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. Banka, 25,00 TL işlem ücreti almaktadır. ATM'lerden kartsız yapılan para transferleri, diğer tüm elektronik bayilerde olduğu gibi, Nesine hesabınıza çekilemez tutar olarak yansır.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İnternet Bankacılığı : Ziraat Bankası İnternet Şubesi'nden para gönderebilirsiniz. Banka, 9,00 TL işlem ücreti almaktadır.

Cep/Mobil Bankacılık : Ziraat Bankası'nın cep/mobil uygulamasından para gönderebilirsiniz. Banka, 9,00 TL işlem ücreti almaktadır.

FAST Kanalı : Banka, Fast (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) sistemi kullanılarak EFT saatinden önce işlem gerçekleştirildiğinde 1,14 TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. EFT saatinden sonra işlem gerçekleştirildiğinde 1,71 TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. FAST Sisteminde işlem üst limiti 100.000 TL'dir. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.

Atm (Kartlı İşlem) : Ziraat Bankası ATM'lerinden(Kartlı İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. Banka, 9,00 TL işlem ücreti almaktadır.

Telefon Bankacılığı : Ziraat Bankası'nın 444 00 00 numaralı telefon bankacılık kanalını arayarak, Nesine hesabınıza para transferi yapabilirsiniz. Banka, işlem başına 9,00 TL komisyon almaktadır.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İNTERNET/MOBİL BANKACILIĞI

Akbank’tan, diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine’de kayıtlı Kimlik Numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir. 

Akbank İnternet Şubesi ya da cep/mobil bankacılığı kullanıyorsanız anında para gönderebilirsiniz.

Banka, 18,00 TL işlem ücreti almaktadır.

Akbank internet bankacılığı için para yatırma işlemlerinizi, ilgili bankanın internet şubesi üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Aktif Bank’tan, diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine’de kayıtlı Kimlik Numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir.

Banka, 1,50 TL işlem ücreti almaktadır.

Aktif Bank İnternet Şubesi kullanıyorsanız Nesine hesabınıza anında para gönderebilirsiniz.

Aktif Bank internet bankacılığı için para yatırma işlemlerinizi, ilgili bankanın internet şubesi üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

ALTERNATİF BANK'TA 0 KOMİSYON

Alternatif Bank’tan, diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine’de kayıtlı Kimlik Numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir.

Alternatif Bank İnternet Şubesi ya da cep/mobil bankacılığı kullanıyorsanız anında para gönderebilirsiniz. 

Cep/mobil uygulamasından gerçekleştireceğiniz para transferleriniz masrafsız!

Alternatif Bank internet bankacılığı için para yatırma işlemlerinizi, ilgili bankanın internet şubesi üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

Alternatif Bank iOS & Android Cep/Mobil uygulamaları aracılığıyla para yatırma işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

DenizBank’tan, diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine’de kayıtlı Kimlik Numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir.

DenizBank İnternet Şubesi ya da cep/mobil bankacılığı kullanıyorsanız anında para gönderebilirsiniz. 

Banka,15,00 TL işlem ücreti almaktadır.

DenizBank internet bankacılığı için para yatırma işlemlerinizi, ilgili bankanın internet şubesi üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

DenizBank iOS & Android Cep/Mobil uygulamaları aracılığıyla para yatırma işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

ENPARA.COM'DA 0 KOMİSYON

Enpara.com’dan, diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine’de kayıtlı Kimlik Numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir.

Enpara.com kullanıyorsanız anında para gönderebilirsiniz. Üstelik ENPARA.COM'dan ve cep/mobil uygulamasından gerçekleştireceğiniz para transferleriniz masrafsız!

Enpara.com internet bankacılığı için para yatırma işlemlerinizi, ilgili bankanın internet şubesi üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

Enpara.com iOS & Android Cep/Mobil uygulamaları aracılığıyla para yatırma işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

FİBABANKA'DA 0 KOMİSYON*

*Bankanın kendi iç süreçleri sonucunda belirlediği koşullardan en az birini sağlayan üyeler için şans oyunlarında para yatırma komisyon tutarı ücretsiz olabilmektedir. Bu koşullar sağlanmadığı takdirde tüm kanallar için para yatırma komisyonu, ilgili banka kanalları için 20 TL'dir. Detaylı bilgiye Fibabanka üzerinden ulaşabilirsiniz.

Fibabanka'dan, diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine’de kayıtlı Kimlik Numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir.

Fibabanka İnternet Bankacılığı kullanıyorsanız anında para gönderebilirsiniz. Üstelik FİBABANKA'da gerçekleştireceğiniz para transferleriniz masrafsız!

Fibabanka internet bankacılığı için para yatırma işlemlerinizi, ilgili bankanın internet şubesi üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

Fibabanka iOS & Android Cep/Mobil uygulamaları aracılığıyla para yatırma işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Bankanın ücretlendirme politikası gereği, komisyon tutarları ve koşulları her ay değişebilmektedir.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

QNB Finansbank’tan, diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine’de kayıtlı Kimlik Numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir.

QNB Finansbank İnternet Şubesi ya da cep/mobil bankacılığı kullanıyorsanız anında para gönderebilirsiniz. 

Banka, 21,00 TL işlem ücreti almaktadır.

QNB Finansbank internet bankacılığı için para yatırma işlemlerinizi, ilgili bankanın internet şubesi üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

QNB Finansbank iOS & Android Cep/Mobil uygulaması aracılığıyla para yatırma işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Garanti BBVA'dan, diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine’de kayıtlı Kimlik Numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir.

Garanti BBVA İnternet Şubesi ya da cep/mobil bankacılığı kullanıyorsanız anında para gönderebilirsiniz. 

Banka, 20,00 TL işlem ücreti almaktadır.

Garanti BBVA internet bankacılığı için para yatırma işlemlerinizi, ilgili bankanın internet şubesi üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

Garanti BBVA iOS & Android Cep/Mobil uygulamaları aracılığıyla para yatırma işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Halkbank’tan, diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine üyeliğinize para gönderebilirsiniz.

Ödemeler - Şans Oyunları menüsünden Nesine seçildiğinde Kimlik Numarası otomatik olarak gelecektir.

Halkbank İnternet Şubesi ya da cep/mobil bankacılığı kullanıyorsanız anında para gönderebilirsiniz. 

Banka, 9,00 TL + BSMV işlem ücreti almaktadır.

Halkbank internet bankacılığı için para yatırma işlemlerinizi, ilgili bankanın internet şubesi üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

Halkbank iOS & Android Cep/Mobil uygulamaları aracılığıyla para yatırma işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

ICBC Türkiye’den, diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine'de kayıtlı Kimlik Numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir.

ICBC Türkiye İnternet Bankacılığı kullanıyorsanız anında para gönderebilirsiniz.

Banka, 10,00 TL işlem ücreti almaktadır.

ICBC internet bankacılığı için para yatırma işlemlerinizi, ilgili bankanın internet şubesi üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

ICBC iOS & Android Cep/Mobil uygulamaları aracılığıyla para yatırma işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

ING'den,diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine’de kayıtlı Kimlik Numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir. 

ING İnternet Şubesi ya da cep/mobil bankacılığı kullanıyorsanız anında para gönderebilirsiniz.

Banka, 18,00 TL işlem ücreti almaktadır.

ING internet bankacılığı için para yatırma işlemlerinizi, ilgili bankanın internet şubesi üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

ING iOS & Android Cep/Mobil uygulamaları aracılığıyla para yatırma işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İş Bankası’ndan, diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine’de kayıtlı Kimlik Numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir.

İş Bankası İnternet Şubesi ya da cep/mobil bankacılığı kullanıyorsanız anında para gönderebilirsiniz. 

Banka, 19,00 TL + BSMV işlem ücreti almaktadır.

İş Bankası internet bankacılığı için para yatırma işlemlerinizi, ilgili bankanın internet şubesi üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

İş Bankası iOS & Android Cep/Mobil uygulamaları aracılığıyla para yatırma işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

N Kolay’dan, diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine’de kayıtlı Kimlik Numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir.

ÖNEMLİDİR! Şans oyunlarına yönelik ödemelerde sadece Aktifbank müşterilerine hizmet vermektedir.

N Kolay iOS & Android Cep/Mobil uygulamaları aracılığıyla para yatırma işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Üstelik cep/mobil uygulamasından gerçekleştireceğiniz para transferleriniz masrafsız!

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Şekerbank’tan, diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine’de kayıtlı Kimlik Numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir.

Şekerbank İnternet Şubesi ya da cep/mobil bankacılığı kullanıyorsanız anında para gönderebilirsiniz. 

Banka, 6 TL+BSMV işlem ücreti almaktadır.

Şekerbank'ın işlem politikası gereği, para transferi gerçekleştirilen tüm kanalları üzerinden minimum 10 TL’lik para yatırma işlemi yapılabilmektedir.

Şekerbank internet bankacılığı için para yatırma işlemlerinizi, ilgili bankanın internet şubesi üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

Şekerbank iOS & Android Cep/Mobil uygulamaları aracılığıyla para yatırma işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

TEB'ten, diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine’de kayıtlı Kimlik Numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir.

TEB İnternet Şubesi ya da cep/mobil bankacılığı kullanıyorsanız anında para gönderebilirsiniz.

Banka, 11,00 TL işlem ücreti almaktadır.

TEB internet bankacılığı için para yatırma işlemlerinizi, ilgili bankanın internet şubesi üzerinden kolayca yapabilirsiniz..

TEB iOS & Android Cep/Mobil uygulamaları aracılığıyla para yatırma işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Vakıfbank’tan, diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine'de kayıtlı Kimlik Numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir.

Vakıfbank İnternet Şubesi ya da cep/mobil bankacılığı kullanıyorsanız Nesine hesabınıza anında para gönderebilirsiniz.

Banka, 9,00 TL işlem ücreti almaktadır.

Vakıfbank internet bankacılığı için para yatırma işlemlerinizi, ilgili bankanın internet şubesi üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

Vakıfbank iOS & Android Cep/Mobil uygulamaları aracılığıyla para yatırma işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Yapı Kredi’den, diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine’de kayıtlı Kimlik Numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir. 

Yapı Kredi İnternet Şubesi ya da cep/mobil bankacılığı kullanıyorsanız anında para gönderebilirsiniz.

Banka, 20,00 TL işlem ücreti almaktadır.

Yapı Kredi internet bankacılığı için para yatırma işlemlerinizi, ilgili bankanın internet şubesi üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

Yapı Kredi iOS & Android Cep/Mobil uygulamaları aracılığıyla para yatırma işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Ziraat Bankası’ndan, diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine’de kayıtlı Kimlik Numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir.

Ziraat İnternet Şubesi ya da cep/mobil bankacılığı kullanıyorsanız anında para gönderebilirsiniz.

Banka 9,00 TL işlem ücreti almaktadır.

Ziraat Bankası internet bankacılığı için para yatırma işlemlerinizi, ilgili bankanın internet şubesi üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası iOS & Android Cep/Mobil uygulamaları aracılığıyla para yatırma işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

FAST (FONLARIN ANLIK VE SÜREKLİ TRANSFERİ) KANALI

Akbank’tan, diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine’de kayıtlı kimlik numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir. 

Bankalar: FAST sistemi kullanılarak EFT saatinden önce işlem gerçekleştirildiğinde 1,14TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. EFT saatinden sonra işlem gerçekleştirildiğinde 1,71TL+BSMV işlem ücreti almaktadır.

FAST Sisteminde tek işlem üst limiti 100.000 TL'dir. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.

FAST Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi İçin Hemen Tıklayın!

 

BANKA KANALIEFT SAATLERİNDE (1.000 TL'ye Kadar)EFT DIŞI SAATLERDE (1.000 TL'ye Kadar)
Mobil1,14 TL+BSMV1,71 TL+BSMV
İnternet1,14 TL+BSMV1,71 TL+BSMV
Düzenli Ödeme1,14 TL+BSMV1,71 TL+BSMV
ATM2,29 TL+BSMV3,44 TL+BSMV
Şube/Diğer5,73 TL+BSMV8,60 TL+BSMV

DenizBank’tan, diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine’de kayıtlı kimlik numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir. 

Bankalar: FAST sistemi kullanılarak EFT saatinden önce işlem gerçekleştirildiğinde 1,14TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. EFT saatinden sonra işlem gerçekleştirildiğinde 1,71TL+BSMV işlem ücreti almaktadır.

FAST Sisteminde tek işlem üst limiti 100.000 TL'dir. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.

FAST Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi İçin Hemen Tıklayın!


BANKA KANALIEFT SAATLERİNDE (1.000 TL'ye Kadar)EFT DIŞI SAATLERDE (1.000 TL'ye Kadar)
Mobil1,14 TL+BSMV1,71 TL+BSMV
İnternet1,14 TL+BSMV1,71 TL+BSMV
Düzenli Ödeme1,14 TL+BSMV1,71 TL+BSMV
ATM2,29 TL+BSMV3,44 TL+BSMV
Şube/Diğer5,73 TL+BSMV8,60 TL+BSMV

Fibabanka’dan, diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine’de kayıtlı kimlik numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir. 

Bankalar: FAST sistemi kullanılarak EFT saatinden önce işlem gerçekleştirildiğinde 1,14TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. EFT saatinden sonra işlem gerçekleştirildiğinde 1,71TL+BSMV işlem ücreti almaktadır.

FAST Sisteminde tek işlem üst limiti 100.000 TL'dir. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.

FAST Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi İçin Hemen Tıklayın!


BANKA KANALIEFT SAATLERİNDE (1.000 TL'ye Kadar)EFT DIŞI SAATLERDE (1.000 TL'ye Kadar)
Mobil1,14 TL+BSMV1,71 TL+BSMV
İnternet1,14 TL+BSMV1,71 TL+BSMV
Düzenli Ödeme1,14 TL+BSMV1,71 TL+BSMV
ATM2,29 TL+BSMV3,44 TL+BSMV
Şube/Diğer5,73 TL+BSMV8,60 TL+BSMV

QNB Finansbank'tan, diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine’de kayıtlı kimlik numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir. 

Bankalar: FAST sistemi kullanılarak EFT saatinden önce işlem gerçekleştirildiğinde 1,14TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. EFT saatinden sonra işlem gerçekleştirildiğinde 1,71TL+BSMV işlem ücreti almaktadır.

FAST Sisteminde tek işlem üst limiti 100.000 TL'dir. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.

FAST Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi İçin Hemen Tıklayın!


BANKA KANALIEFT SAATLERİNDE (1.000 TL'ye Kadar)EFT DIŞI SAATLERDE (1.000 TL'ye Kadar)
Mobil1,14 TL+BSMV1,71 TL+BSMV
İnternet1,14 TL+BSMV1,71 TL+BSMV
Düzenli Ödeme1,14 TL+BSMV1,71 TL+BSMV
ATM2,29 TL+BSMV3,44 TL+BSMV
Şube/Diğer5,73 TL+BSMV8,60 TL+BSMV

Garanti BBVA’dan, diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine’de kayıtlı kimlik numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir. 

Nesine'nin TR06 0006 2000 3820 0006 2955 55 numaralı IBAN hesabının, Garanti Bankası'na ait olması nedeniyle, bu bankadan yapacağınız para transferlerini "Havale" olarak 7/24 gerçekleştirebilirsiniz. FAST Sisteminde işlem üst limiti 100.000 TL'dir.

Garanti Bankası Havale İşlem Ücretleri İçin Tıklayınızİş Bankası’ndan, diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine’de kayıtlı kimlik numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir. 

Bankalar: FAST sistemi kullanılarak EFT saatinden önce işlem gerçekleştirildiğinde 1,14TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. EFT saatinden sonra işlem gerçekleştirildiğinde 1,71TL+BSMV işlem ücreti almaktadır.

FAST Sisteminde tek işlem üst limiti 100.000 TL'dir. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.

FAST Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi İçin Hemen Tıklayın!


BANKA KANALIEFT SAATLERİNDE (1.000 TL'ye Kadar)EFT DIŞI SAATLERDE (1.000 TL'ye Kadar)
Mobil1,14 TL+BSMV1,71 TL+BSMV
İnternet1,14 TL+BSMV1,71 TL+BSMV
Düzenli Ödeme1,14 TL+BSMV1,71 TL+BSMV
ATM2,29 TL+BSMV3,44 TL+BSMV
Şube/Diğer5,73 TL+BSMV8,60 TL+BSMV

Vakıfbank’tan, diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine’de kayıtlı kimlik numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir. 

Bankalar: FAST sistemi kullanılarak EFT saatinden önce işlem gerçekleştirildiğinde 1,14TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. EFT saatinden sonra işlem gerçekleştirildiğinde 1,71TL+BSMV işlem ücreti almaktadır.

FAST Sisteminde tek işlem üst limiti 100.000 TL'dir. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.

FAST Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi İçin Hemen Tıklayın!


BANKA KANALIEFT SAATLERİNDE (1.000 TL'ye Kadar)EFT DIŞI SAATLERDE (1.000 TL'ye Kadar)
Mobil1,14 TL+BSMV1,71 TL+BSMV
İnternet1,14 TL+BSMV1,71 TL+BSMV
Düzenli Ödeme1,14 TL+BSMV1,71 TL+BSMV
ATM2,29 TL+BSMV3,44 TL+BSMV
Şube/Diğer5,73 TL+BSMV8,60 TL+BSMV

Ziraat Bankası’ndan, diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine’de kayıtlı kimlik numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir. 

Bankalar: FAST sistemi kullanılarak EFT saatinden önce işlem gerçekleştirildiğinde 1,14 TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. EFT saatinden sonra işlem gerçekleştirildiğinde 1,71 TL+BSMV işlem ücreti almaktadır.

FAST Sisteminde tek işlem üst limiti 100.000 TL'dir. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.

FAST Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi İçin Hemen Tıklayın!


BANKA KANALIEFT SAATLERİNDE (1.000 TL'ye Kadar)EFT DIŞI SAATLERDE (1.000 TL'ye Kadar)
Mobil1,14 TL+BSMV1,71 TL+BSMV
İnternet1,14 TL+BSMV1,71 TL+BSMV
Düzenli Ödeme1,14 TL+BSMV1,71 TL+BSMV
ATM2,29 TL+BSMV3,44 TL+BSMV
Şube/Diğer5,73 TL+BSMV8,60 TL+BSMV

Enpara.com'dan, diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine’de kayıtlı kimlik numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir. 

ENPARA.COM’dan Fast (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) sistemi kullanılarak gerçekleştireceğiniz tüm para transferleriniz masrafsız, 0 komisyon!

FAST Sisteminde tek işlem üst limiti 100.000 TL'dir. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.

FAST Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi İçin Hemen Tıklayın!

Halkbank’tan, diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine’de kayıtlı kimlik numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir. 

Bankalar: FAST sistemi kullanılarak EFT saatinden önce işlem gerçekleştirildiğinde 1,14TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. EFT saatinden sonra işlem gerçekleştirildiğinde 1,71TL+BSMV işlem ücreti almaktadır.

FAST Sisteminde tek işlem üst limiti 100.000 TL'dir. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.

FAST Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi İçin Hemen Tıklayın!


BANKA KANALIEFT SAATLERİNDE (1.000 TL'ye Kadar)EFT DIŞI SAATLERDE (1.000 TL'ye Kadar)
Mobil1,14 TL+BSMV1,71 TL+BSMV
İnternet1,14 TL+BSMV1,71 TL+BSMV
Düzenli Ödeme1,14 TL+BSMV1,71 TL+BSMV
ATM2,29 TL+BSMV3,44 TL+BSMV
Şube/Diğer5,73 TL+BSMV8,60 TL+BSMV

TEB’ten, diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine’de kayıtlı kimlik numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir. 

Bankalar: FAST sistemi kullanılarak EFT saatinden önce işlem gerçekleştirildiğinde 1,14TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. EFT saatinden sonra işlem gerçekleştirildiğinde 1,71TL+BSMV işlem ücreti almaktadır.

FAST Sisteminde tek işlem üst limiti 100.000 TL'dir. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.

FAST Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi İçin Hemen Tıklayın!


BANKA KANALIEFT SAATLERİNDE (1.000 TL'ye Kadar)EFT DIŞI SAATLERDE (1.000 TL'ye Kadar)
Mobil1,14 TL+BSMV1,71 TL+BSMV
İnternet1,14 TL+BSMV1,71 TL+BSMV
Düzenli Ödeme1,14 TL+BSMV1,71 TL+BSMV
ATM2,29 TL+BSMV3,44 TL+BSMV
Şube/Diğer5,73 TL+BSMV8,60 TL+BSMV

ING’den, diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine’de kayıtlı kimlik numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir. 

Bankalar: FAST sistemi kullanılarak EFT saatinden önce işlem gerçekleştirildiğinde 1,14TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. EFT saatinden sonra işlem gerçekleştirildiğinde 1,71TL+BSMV işlem ücreti almaktadır.

FAST Sisteminde tek işlem üst limiti 100.000 TL'dir. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.

FAST Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi İçin Hemen Tıklayın!


BANKA KANALIEFT SAATLERİNDE (1.000 TL'ye Kadar)EFT DIŞI SAATLERDE (1.000 TL'ye Kadar)
Mobil1,14 TL+BSMV1,71 TL+BSMV
İnternet1,14 TL+BSMV1,71 TL+BSMV
Düzenli Ödeme1,14 TL+BSMV1,71 TL+BSMV
ATM2,29 TL+BSMV3,44 TL+BSMV
Şube/Diğer5,73 TL+BSMV8,60 TL+BSMV

Şekerbank'tan, diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine’de kayıtlı kimlik numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir. 

Bankalar: FAST sistemi kullanılarak EFT saatinden önce işlem gerçekleştirildiğinde 1,14TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. EFT saatinden sonra işlem gerçekleştirildiğinde 1,71TL+BSMV işlem ücreti almaktadır.

FAST Sisteminde tek işlem üst limiti 100.000 TL'dir. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.

FAST Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi İçin Hemen Tıklayın!

 

BANKA KANALIEFT SAATLERİNDE (1.000 TL'ye Kadar)EFT DIŞI SAATLERDE (1.000 TL'ye Kadar)
Mobil1,14 TL+BSMV1,71 TL+BSMV
İnternet1,14 TL+BSMV1,71 TL+BSMV
Düzenli Ödeme1,14 TL+BSMV1,71 TL+BSMV
ATM2,29 TL+BSMV3,44 TL+BSMV
Şube/Diğer5,73 TL+BSMV8,60 TL+BSMV

NKOLAY'dan, diğer elektronik bayilerde olduğu gibi sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine’de kayıtlı kimlik numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir. 

Bankalar: FAST sistemi kullanılarak EFT saatinden önce işlem gerçekleştirildiğinde 1,14TL+BSMV işlem ücreti almaktadır. EFT saatinden sonra işlem gerçekleştirildiğinde 1,71TL+BSMV işlem ücreti almaktadır.

FAST Sisteminde tek işlem üst limiti 100.000 TL'dir. Günlük işlem limiti bulunmamaktadır.

FAST Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi İçin Hemen Tıklayın!

 

BANKA KANALIEFT SAATLERİNDE (1.000 TL'ye Kadar)EFT DIŞI SAATLERDE (1.000 TL'ye Kadar)
Mobil1,14 TL+BSMV1,71 TL+BSMV
İnternet1,14 TL+BSMV1,71 TL+BSMV
Düzenli Ödeme1,14 TL+BSMV1,71 TL+BSMV
ATM2,29 TL+BSMV3,44 TL+BSMV
Şube/Diğer5,73 TL+BSMV8,60 TL+BSMV

ATM - KARTLI İŞLEM

Akbank ATM'lerinden(Kartlı İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz.

Banka, bu kanalla yapacağınız tüm para transfer işlemlerinde 23,00 TL işlem ücreti almaktadır.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

DenizBank ATM'lerinden (Kartlı İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz.

Banka, 15,00 TL işlem ücreti almaktadır.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

QNB Finansbank ATM'lerinden (Kartlı İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz.

Banka, 21,00 TL işlem ücreti almaktadır. 


BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Garanti BBVA ATM'lerinden (Kartlı İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. 

Banka, 25,00 TL işlem ücreti almaktadır.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İş Bankası ATM'lerinden (Kartlı İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz.

Banka, bu kanalla yapacağınız tüm para transfer işlemlerinde 23,50 TL + BSMV işlem ücreti almaktadır.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Şekerbank ATM'lerinden (Kartlı İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz.

Banka, bu kanalla yapacağınız tüm para transfer işlemlerinde 6 TL + BSMV işlem ücreti almaktadır

Şekerbank'ın işlem politikası gereği, para transferi gerçekleştirilen tüm kanalları üzerinden minimum 10 TL’lik para yatırma işlemi yapılabilmektedir.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

TEB ATM'lerinden (Kartlı İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz.

Banka, 12,00 TL işlem ücreti almaktadır.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Ziraat Bankası ATM'lerinden (Kartlı İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. 

Banka, 9,00 TL işlem ücreti almaktadır.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Yapı Kredi ATM'lerinden (Kartlı İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz.

Banka, bu kanalla yapacağınız tüm para transfer işlemlerinde 25,00 TL işlem ücreti almaktadır.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

ING ATM'lerinden (Kartlı İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz.

Banka, bu kanalla yapacağınız tüm para transfer işlemlerinde 20,00 TL işlem ücreti almaktadır.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

ATM - KARTSIZ İŞLEM

Akbank ATM'lerinden (Kartsız İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. 

Banka, 23,00 TL işlem ücreti almaktadır.

ATM'lerden kartsız yapılan para transferleri, diğer tüm elektronik bayilerde olduğu gibi, Nesine hesabınıza çekilemez tutar olarak yansır.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Garanti BBVA ATM'lerinden (Kartsız İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. 

Banka, 25,00 TL işlem ücreti almaktadır.

ATM'lerden kartsız yapılan para transferleri, diğer tüm elektronik bayilerde olduğu gibi, Nesine hesabınıza çekilemez tutar olarak yansır.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İş Bankası ATM'lerinden (Kartsız İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. 

Banka, 23,50 TL + BSMV işlem ücreti almaktadır.

ATM'lerden kartsız yapılan para transferleri, diğer tüm elektronik bayilerde olduğu gibi, Nesine hesabınıza çekilemez tutar olarak yansır.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Şekerbank ATM'lerinden (Kartsız İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. 

Banka, 6 TL + BSMV işlem ücreti almaktadır.

Şekerbank'ın işlem politikası gereği, para transferi gerçekleştirilen tüm kanalları üzerinden minimum 10 TL’lik para yatırma işlemi yapılabilmektedir.

*Şekerbank Kartsız ATM kanalı üzerinden para yatırma işlemleri gerçekleştirebilmeniz için Şekerbank müşterisi olmanız gerekmektedir.

ATM'lerden kartsız yapılan para transferleri, diğer tüm elektronik bayilerde olduğu gibi, Nesine hesabınıza çekilemez tutar olarak yansır.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

TEB ATM'lerinden (Kartsız İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. 

Banka, 12,00 TL işlem ücreti almaktadır.

ATM'lerden kartsız yapılan para transferleri, diğer tüm elektronik bayilerde olduğu gibi, Nesine hesabınıza çekilemez tutar olarak yansır.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

QNB Finansbank ATM'lerinden (Kartsız İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. 

Banka, 21,00 TL işlem ücreti almaktadır.

ATM'lerden kartsız yapılan para transferleri, diğer tüm elektronik bayilerde olduğu gibi, Nesine hesabınıza çekilemez tutar olarak yansır.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Yapı Kredi ATM'lerinden (Kartsız İşlem Kanalıyla) para gönderebilirsiniz. 

Banka, 25,00 TL işlem ücreti almaktadır.

ATM'lerden kartsız yapılan para transferleri, diğer tüm elektronik bayilerde olduğu gibi, Nesine hesabınıza çekilemez tutar olarak yansır.

BANKA ÖDEME KANALLARI VE EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

TELEFON BANKACILIĞI

DenizBank'ın 0850 222 0 800 numaralı telefon bankacılık kanalını arayarak, Nesine hesabınıza para transferi yapabilirsiniz. Banka, işlem başına 15,00 TL komisyon almaktadır.

Enpara.com'un 0 850 222 36 63 numaralı telefon bankacılık kanalını arayarak, Nesine hesabınıza para transferi yapabilirsiniz.

Garanti BBVA 444 0 333 numaralı telefon bankacılık kanalını arayarak, Nesine hesabınıza para transferi yapabilirsiniz. Banka, işlem başına 30,00 TL komisyon almaktadır.

Halkbank'ın 0 850 222 0 400 numaralı telefon bankacılık kanalını arayarak, Nesine hesabınıza para transferi yapabilirsiniz. Banka, işlem başına 9,00 TL + BSMV komisyon almaktadır.

Şekerbank'ın 444 7 878 numaralı telefon bankacılık kanalını arayarak, Nesine hesabınıza para transferi yapabilirsiniz. Banka, işlem başına 6 TL+BSMV komisyon almaktadır. Şekerbank'ın işlem politikası gereği, para transferi gerçekleştirilen tüm kanalları üzerinden minimum 10 TL’lik para yatırma işlemi yapılabilmektedir.

TEB'in 0850 200 0 666 numaralı telefon bankacılık kanalını arayarak, Nesine hesabınıza para transferi yapabilirsiniz. Banka, işlem başına 12,00 TL komisyon almaktadır.

Vakıfbank'ın 0 850 222 0 724 numaralı telefon bankacılık kanalını arayarak, Nesine hesabınıza para transferi yapabilirsiniz. Banka, işlem başına 9,00 TL komisyon almaktadır.

 

Ziraat Bankası 444 00 00 numaralı telefon bankacılık kanalını arayarak, Nesine hesabınıza para transferi yapabilirsiniz. Banka, işlem başına 9,00 TL komisyon almaktadır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Fonların Anlık ve Sürekli Transferi (FAST) olarak adlandırılan bu sistem, farklı bankalar arasındaki para transferi işlemlerinin 7 gün 24 saat gerçekleştirilmesini sağlayan yeni nesil anlık ödeme sistemidir. FAST aracılığıyla Nesine’ye para transferi yapmak istediğinizde, Garanti Bankası TR06 0006 2000 3820 0006 2955 55 numaralı IBAN numaramızı kullanarak, sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine üyeliğinize para gönderebilirsiniz.. FAST sistemi ile mesai saatleri dışında da farklı bankalar ile 7/24 para yatırma işlemi gerçekleştirebilmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.


Alıcı İsmi alanına: "NESİNE.COM" yazılması gerekmektedir. Yazılmaması, tutarın Nesine'ye ulaşmadan iade olmasına neden olabilecektir.

Banka Bilgisi: Garanti Bankası

IBAN alanınaTR06 0006 2000 3820 0006 2955 55

Açıklama alanına: Açıklama alanına dilerseniz "Üye Numaranızı" yazabilirsiniz. Üye numaranızı yazmanız, transferde yaşanabilecek olası sorunlarda sizinle irtibat kurabilmemizi ve daha hızlı yardımcı olabilmemizi sağlayacaktır.

Tutar alanına: EFT saatleri içinde dilediğiniz tutarı, EFT saatleri dışında (FAST) sistemi kullanılarak yapılacak olan para transferleri için maksimum 100.000 TL yazarak işlem yapabilirsiniz.


BANKA KANALIEFT SAATLERİNDE (1.000 TL'ye Kadar)EFT DIŞI SAATLERDE (1.000 TL'ye Kadar)
Mobil1,14 TL+BSMV1,71 TL+BSMV
İnternet1,14 TL+BSMV1,71 TL+BSMV
Düzenli Ödeme1,14 TL+BSMV1,71 TL+BSMV
ATM2,29 TL+BSMV3,44 TL+BSMV
Şube/Diğer5,73 TL+BSMV8,60 TL+BSMV

Yapılan EFT'nin Nesine hesabına geçmemesinin 3 nedeni olabilir.


1 - EFT bilgileri hatalı girildiği için tutar banka hesabımıza yansımamış olabilir.

Tüm bankalardan Nesine’ye para göndermek için; Garanti Bankası TR06 0006 2000 3820 0006 2955 55 IBAN bilgisini kullanarak kendinize ait vadesiz mevduat hesabınız üzerinden EFT yapabilirsiniz.

2 - Banka kanalında ve Nesine'de kayıtlı Kimlik Numaranız eşleşmemiş olabilir. Size ait bir banka hesap kanalı aracılığı ile sadece kendi Nesine üye hesabınıza para gönderimi yapabilirsiniz. Size ait olmayan bir Nesine üyelik hesabına para gönderimi yapamazsınız.

3 - İşlem yapmakta olduğunuz bankada Kimlik Numaranız kayıtlı olmayabilir.


Gerekli kontrollerin ardından, www.nesine.com web sitemiz ile Android ve iOS uygulamamız üzerinden üye numaranız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra dekontunuzu Hesabım > Mesajlarım > Mesaj Yaz sayfasında yer alan "Dosya Seç" butonu ile açıklama yazarak bize iletebilir veya 0850 558 0 558 numaralı telefondan Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Anlaşmalı bankalardan para yatırırken sadece kendi banka hesabınızı kullanarak Nesine üyeliğinize para gönderebilirsiniz. Banka kanalında ve Nesine'de kayıtlı Kimlik Numarasının aynı olması, yani size ait olması gerekmektedir.


Herhangi bir kişiye ait Nesine üye hesabına para gönderimi yapılamamaktadır.

Gerekli kontrollerin ardından, www.nesine.com web sitemiz ile Android ve iOS uygulamamız üzerinden üye numaranız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra dekontunuzu Hesabım > Mesajlarım > Mesaj Yaz sayfasında yer alan "Dosya Seç" butonu ile açıklama yazarak bize iletebilir veya 0850 558 0 558 numaralı telefondan Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Gerekli kontrollerin ardından, www.nesine.com web sitemiz ile Android ve iOS uygulamamız üzerinden üye numaranız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra dekontunuzu Hesabım > Mesajlarım > Mesaj Yaz sayfasında yer alan "Dosya Seç" butonu ile açıklama yazarak bize iletebilir veya 0850 558 0 558 numaralı telefondan Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.